Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!
Bang & Olufsen
Bang & Olufsen

Bang & Olufsen to jedna z najbardziej znanych marek w świecie audio. W swojej 90 letniej tradycji zdobyła wiele nagród, a co więcej jest ceniona przez wszystkich kompozytorów i artystów. Gdybyśmy zapytali w studiu nagrań o markę to każdy bez wątpienia przyzna, że jest to sprzęt światowej klasy. Dzięki wyjątkowym projektantom wyróżnia się dodatkowo designem i innowacyjnością.

Ciekawa jest sama historia powstania firmy gdyż dzięki przyjaźni dwóch inżynierów z małego miasteczka w północno-zachodniej Danii powstała firma, która jest ikoną wśród producentów sprzętu audio. W 1925 rozpoczęli pracę nad projektem malutkiego radia, spotykając się na strychu w posiadłości jednego z Panów. Wspólne marzenia i chęć stworzenia czegoś więcej zapoczątkowała ogromny rozwój firmy Bang & Olufsen , której produkty mogą Państwo kupić w naszym sklepie w wyjątkowych cenach. Dodatkowo oferujemy odsłuch na najnowszych urządzeniach w siedzibie naszego sklepu w Bielsku-Białej.

Sukces marki to niezależna sieć partnerów detalicznych - tych, którzy podzielają pasję, która jest maksymą firmy. Obecnie produkty sprzedawane są w 700 sklepach na całym świecie. W tym zestawieniu znajduje się również nasz sklep Luke! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.

 

Zamysł firmy Bang & Olufsen to stworzenie produktu, który będzie spełniał oczekiwania wszystkich klientów. Co więcej ma być to produkt, który w swoim zamyśle zaskoczy prostotą wykonania, a jednocześnie wyróżni się na tle konkurencji i przykuje uwagę wszystkich odwiedzających nas gości. Niewątpliwie warto wspomnieć również o samej obsłudze urządzenia. Produkty Bang & Olufsen są łatwe w obsłudze i nie sprawiają problemu nawet osobą, którym ciężko jest się przyzwyczaić do nowych urządzeń. Codzienne użytkowanie będzie przyjazne i nie dostarczy problemów przyszłym użytkownikom.

Producent co więcej gwarantuje, że dźwięk wydobywający się z serii BeoSound i Beoplay jest najlepszej jakości i przypisuje dla tych urządzeń spejcalny certyfikat. Podczas odsłuchu otrzymamy dźwięk przybliżony do studiów muzycznych. Głośniki oraz słuchawki idealnie oddają nagrania artystów, a odtworzenie dźwięków natury pozwoli się nam przenieść w miejsca, z którego zostały nagrane. 

Przechodząc do jakości wykonania, to kupując produkty firmy Bang & Olufsen otrzymujemy najlepszą z możliwych jakość wykonania. Podczas procesu produkcyjnego nie ma żadnych odstępstw. Dzięki temu przyszli użytkownicy mogą cieszyć się swoim sprzętem na przestrzeni dekad.

 

 Bang & Olufsen to seria produktów, która w unikatowy sposób oferuje użytkownikom dźwięk najlepszej jakości, czysty, ciepły przy jednocześnie potężnym brzmieniu. Pozwala przenieś się nam w miejsca, w których była tworzona muzyka. Czytając komentarze w sieci często znajdujemy stwierdzenie, że dzięki firmie Bang & Olufsen słowo "muzyka" zupełnie zmienia znaczenie.

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo limitowane produkty, których obecność jest dla nas wielkim wyróżnieniem! 

Między innymi:

Głośnik Bang & Olufsen Beoplay A9

 

Głośnik Bang & Olufsen Beoplay A9

 

A9 to wzór na życie

Dźwięk wypełniający pomieszczenie A9 wypełnia każdą przestrzeń życiową bogatym i przestrzennym dźwiękiem. Akustycznie jest w stanie połączyć przyjemne, przestrzenne chwile słuchania z dobrze rozproszonymi, mocnymi doznaniami dźwiękowymi. Niezależnie od stylu wnętrza, A9 może pięknie się komponować lub wyróżniać - Ty decydujesz. Jeśli chcesz zmienić wystrój, możesz stworzyć swój własny wygląd, korzystając z różnych pokryć tekstylnych i drewnianych nóg. A9 daje Ci kontrolę nad głośnością muzyki w płynnej interakcji poprzez delikatne przesuwanie dłoni po jej powierzchni. Za pomocą prostego dotknięcia możesz przejść do następnego i poprzedniego utworu lub odtwarzać/pauzować muzykę. Podłącz A9 do ulubionego serwisu strumieniowego przesyłania muzyki, aby uzyskać wspaniały dźwięk płynący w Twoim domu. Dystrybuuj muzykę do każdego pomieszczenia, łącząc bezprzewodowe głośniki i tworząc w ten sposób doświadczenie w wielu pomieszczeniach. A9 obsługuje wbudowany odlew chromowany, funkcję Airplay 2 i Bluetooth.

Wzór na życie ? Tak mówi Øivind Alexander Slaatto, projektant, który stworzył Beoplay A9

"Z A9 chciałem zrobić ponadczasową klasykę, która jest piękna pod każdym kątem. A9 został zainspirowany przez dźwięk i muzykę. Kształt jest kołem, a powodem, dla którego wybieram koło jest to, że dźwięk podróżuje w kółko. A9 wykonany jest z bardzo niewielu elementów, które są wykorzystywane w jak największym stopniu i wykonane z najlepszych materiałów; wysokiej jakości drewna, wysokiej jakości tworzyw sztucznych, wysokiej jakości aluminium i bardzo dobrej tkaniny".

 

Głośnik Bang & Olufsen Beoplay A9

 

Zaprojektowany, aby zmienić swój własny styl życia. Ten luksusowy głośnik można przymocować do ściany za pomocą opcjonalnego akcesorium do montażu ściennego lub ustawić jako głośnik podłogowy, aby stał się częścią Twojego domu.. Naturalnie, wbudowany przełącznik adaptacji pomieszczenia zapewnia, że Twój głośnik zawsze będzie brzmiał tak dobrze, jak wygląda.

Beoplay A9 jest smuklejszy, mocniejszy i bardziej połączony niż kiedykolwiek. Beoplay A9 zapewnia wyjątkowy, wypełniający pomieszczenie dźwięk, który dzięki funkcji Active Room Compensation można skalibrować tak, by pasował do przestrzeni, w której go umieszczono

Po wprowadzeniu produktu na rynek, otrzymał ogromną ilość pozytywnych komentarzy. Pozwolę sobie przytoczyć tylko jeden, ukazujący jakie brzmienie możemy wydobyć dzięki Beoplay A9

"Doskonały hołd dla wszystkich artystów muzycznych, którzy chcą, aby słuchacz krytycznie słuchał muzyki prosto z instrumentów. Słuchanie The Living room Sessions legendarnego mistrza gitary Pandita Raviego Shankara przynosi mi łzy do oczu, a ja również przepełniam się radością! Każdy instrument jest słyszalny z najwyższą wyrazistością, od wibracji strun, po pogłos membrany na bębnie. W nagraniu słychać szumy w tle. Norah Jones 'Come away with me' właściwie ma tło 'rain'! Nigdy wcześniej nie słyszałem tych niuansów"

 

Głośnik Bang & Olufsen Beoplay A9 

 

Link do produktu: Bang & Olufsen Beoplay A9

 

Głośnik Bang & Olufsen BeoSound Balance

 

Głośnik Bang & Olufsen BeoSound Balance

 

Skandynawski minimalizm

Sylwetka wnętrza zgrabnie balansująca na podłożu z naturalnego drewna. Prostota tej konstrukcji, zakorzeniona w skandynawskim minimalizmie, silnie kontrastuje z jej surowym, wysokowydajnym brzmieniem. A dzięki kształtowi wyraźnie podzielonemu na dwa elementy, Beosound Balance to luksusowy design w formie obiektu we wnętrzu. Nad projektem współpracowano z Benjaminem Hubertem z Layer Design, pracownikiem studia z Londynu, które specjalizuje się nie tylko w projektowaniu, ale również w tworzeniu unikalnych interfejsów użytkownika.

Beosound Balance to:

Wyrafinowany Głośnik Wewnętrzny wykonany z miękkich i dobrze wykończonych materiałów, takich jak naturalne lite drewno dębowe, bezszwowa dzianina i precyzyjnie wykonane elementy aluminiowe, Beosound Balance jest wyrazem idealnej równowagi pomiędzy eleganckim i przystępnym pięknem a nieskażonym, czystym brzmieniem. Jego estetyka wzornictwa połączona jest z najnowocześniejszą technologią audio, aby stworzyć dźwięk wypełniający pomieszczenie. Zewnętrzne piękno z wyrafinowanym dźwiękiem, różne doświadczenia dźwiękowe w jednym i delikatna sylwetka wnętrza

Głośnik Bang & Olufsen BeoSound Balance

 

BeoSound Balance to innowacja

Bezprzewodowy głośnik o dynamicznych właściwościach akustycznych, przeznaczony do ustawienia na ścianie na półce lub stoliku bocznym w Twoim domu. Imponujący dźwięk w porównaniu z jego wielkością. Unikalna kombinacja luksusowych materiałów opracowanych z myślą o stworzeniu ikonicznego wyglądu i wysokiej jakości dźwięku - precyzyjnie wykonana aluminiowa kratka z wzorem Fibonacciego dla zapewnienia akustycznej przejrzystości oraz solidna podstawa z drewna dębowego dla uzyskania wrażenia rzeźbiarskiego. 

Elegancko mocny Balans Beosoundowy
Miłośnicy muzyki, którzy cenią sobie radość ze ściśle określonego domu, znajdą ten bezprzewodowy głośnik wielopokojowy, który bez trudu uzupełni ich dotychczasowy styl. Dzięki Beosound Balance głośniki domowe mogą stać się częścią harmonijnej całości, a także uroczą cechą samą w sobie. Czerpiąc inspirację z nieskazitelnie zaprojektowanych wnętrz, głośnik wewnętrzny Bang & Olufsen znajduje się w równym stopniu w domu, na półce na książki, na stole okolicznościowym na środku pomieszczenia lub jako część ekspozycji na półce.

Unikalna konfiguracja akustyczna siedmiu przetworników oznacza, że Beosound Balance zapewnia ciasny, mocny bas i przestronny obraz dźwiękowy, który naprawdę wypełnia pomieszczenie. Został on również zaprojektowany tak, aby umożliwić kontrolę nad przestrzenią dźwięku. Technologia formowania wiązki oznacza, że ten bezprzewodowy głośnik może zapewnić kierunkowość dźwięku, zapewniając skoncentrowane wrażenia słuchowe.

Głośnik Bang & Olufsen BeoSound Balance

Piękny projekt, który współgra z Tobą i
przyjmuje Cię z ludzkim akcentem

Wrażenie dotykowej interakcji z użytkownikiem i światło przechodzące przez aluminium dla uzyskania subtelnego wyglądu i odrobiny magii z wbudowanymi czujnikami zbliżeniowymi, które witają Cię, gdy zbliżasz się do Beosound Balance - dzięki temu elementy sterujące pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Gdy odchodzisz od Beosound Balance, elementy sterujące ponownie się przyciemnią, pozostawiając widoczną tylko dobrze wykonaną powierzchnię aluminiową.

Beosound Balance to bezprzewodowy głośnik z najnowocześniejszym silnikiem audio, stworzony z myślą o zapewnieniu mocnego, dynamicznego i jednocześnie wyrafinowanego dźwięku w większych pomieszczeniach mieszkalnych. Został on zaprojektowany z myślą o świadomych wzornictwie konsumentach preferujących głośnik przyjazny dla przestrzeni. Taki, który nie musi zajmować cennej powierzchni użytkowej w domu. Umieszczenie głośnika pod ścianą jest idealne do optymalnego odsłuchu - od wypełnionego pomieszczenia po skoncentrowane tryby dźwięku. Zainspirowany przedmiotami znajdującymi się we wnętrzu oraz użyciem miękkich i dobrze wykończonych materiałów, takich jak naturalne lite drewno dębowe, bezszwowa dzianina i precyzyjnie wykonane elementy aluminiowe, Beosound Balance jest wyrazem idealnej równowagi między eleganckim i przystępnym pięknem a nieskażonym, czystym brzmieniem.

Głośnik Bang & Olufsen BeoSound Balance

 

Link do produktu: Głośnik Bang & Olufsen BeoSound Balance

 

 Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H95

 

Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H95

 

Lata doświadczenia

Celebrując 95 lat dziedzictwa w zakresie dźwięku, wzornictwa i doskonałości rzemieślniczej. Beoplay H95 został stworzony z myślą o zapewnieniu najlepszych wrażeń słuchowych z długotrwałym komfortem i skuteczną aktywną eliminacją szumów.

 Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H95

Niepowtarzalny dźwięk

Dzięki dwóm niestandardowym, tytanowym przetwornikom oraz opatentowanemu przez Bang & Olufsen'a silnikowi cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP), nasi uznani inżynierowie akustycy stworzyli bezkonkurencyjne, bezprzewodowe wrażenia słuchowe. Przenoś się dzięki Bang & Olufsen Signature Sound w świat muzyki, której nigdy nie zapomnisz.

Słuchawki Bang i Olufsen Beoplay H95 są piękne w odbiorze, ale są również niesamowite w użyciu. Można je obsługiwać za pomocą kombinacji mechanicznych pokręteł i przycisków dotykowych.

Pokrętła inspirowane są również wysokiej klasy obiektywami w drogich aparatach fotograficznych - dzięki temu wszystko jest bardziej płynne.

Przesuń pokrętło po prawej stronie, aby zaktualizować głośność, a po lewej stronie użyj go do sterowania trybem przezroczystości i aktywną funkcją redukcji szumów. Pamiętaj, że wszystko możesz dostosować do swoich potrzeb.

Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H95

Elegancja i wygoda

Magnetycznie odłączane, wyściełane jagnięcą skórą, luksusowe poduszki słuchawek, w połączeniu z ramką ze szczotkowego aluminium oraz z górną częścią ze skóry bydlęcej, daje nie tylko komfort ale także design pasujący do praktycznie każdego stylu ubioru. 

Profesjonalnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, słuchawki Beoplay H95 ujmują ucho, zapewniając luksusowe i doskonałe dopasowanie. Zaprojektowane z myślą o długotrwałym noszeniu. Beoplay H95 zapewniają idealną równowagę między estetyką a wydajnością. Wybór wysokiej klasy materiałów jest tak dobrany, aby podkreślić każdy aspekt interakcji - od precyzyjnych aluminiowych pokręteł na obudowie po magnetycznie odłączane poduszki słuchawki które odsłaniają pięknie wykonaną obudowę głośnika.

Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H95

 

Link do produktu: Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H95

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium