Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!
Partnerski sklep Jura

Logo Jura 

 

 

JURA jest pionierem w branży automatycznych ekspresów do kawy. Od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. 

 

Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy Jura

 

Akcesoria

Akcesoria do Jury Jura

 

Produkty do konserwacji

Produkty do konserwacji Jura

 

Historia marki Jura

Historia marki Jura 

Dotrzymywanie kroku zmieniającym się czasom

Od 1931 roku szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego.

Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego.

Tradycyjna szwajcarska marka osiągnęła globalny zasięg. Siedziba firmy znajduje się w Niederbuchsiten, w Szwajcarii. Firma JURA jest reprezentowana w Niemczech, Austrii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australia, Hiszpania, Szwecja, Polsce i Azji Południowo-Wschodniej przez swoje firmy handlowe i spółki joint-venture. W wielu częściach świata JURA wchodzi na rynki w ścisłej współpracy z dystrybutorami.

Ekspresy do kawy marki Jura są stworzone ze szwajcarską precyzją i doskonałym wzornictwem.

 

Technologie marki Jura

 

Fine Foam Technology (Technologia Gładkiej Pianki)

Fine Foam Technology (Technologia Gładkiej Pianki)

Rewolucyjna technologia gładkiej pianki Fine Foam z nową, zintegrowaną dyszą spieniającą przygotuje delikatną, doskonałej jakości, puszystą piankę mleczną o drobnej teksturze i długo utrzymującej się konsystencji. System regulacji temperatury mleka i pianki mlecznej, który jest nowością w skali światowej, powstają wyrafinowane i modne specjały na najwyższym poziomie.

 

P.E.P. - Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej

P.E.P. - Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej 

Światowa innowacja czego wynikiem jest optymalny czas ekstrakcji gwarantujący przyrządzenie kawy espresso najwyższej jakości. P.E.P. jest najlepszym rozwiązaniem dla małych kaw przyrządzanych na szybko, takich jak ristretto czy espresso, w których aromat oraz głębia smaku są najbardziej intensywne. System P.E.P. pozwala na oszczędność czasu bez obniżania jakości zaparzonej kawy.

 

 Profesjonalny młynek Aroma

Profesjonalny młynek Aroma

Wyróżnia się o 12,2%* głębszym aromatem mielonej kawy i niezmiennie wysoką jakością mielenia przez cały okres trwałości. Udoskonalona geometria młynka zapewnia optymalną krzywą mielenia. To oznacza, że większy udział drobnych cząsteczek w mielonej kawie gwarantuje uzyskanie idealnego smaku. Do ekspresu dodano również nowy karbowany zbiornik na wodę o pojemności aż 1,9 litra.

 

 Inteligentny System Wody (I.W.S.)

Inteligentny System Wody (I.W.S.)

Opatentowana, innowacyjna technologia filtracji wody I.W.S. z jedynym na rynku czujnikiem filtra CLARIS Smart działającym w technologii RFID (komunikacja za pomocą fal radiowych). Ekspres automatycznie rozpoznaje zainstalowany filtr, bez konieczności aktywowania go w menu, jak również informuje użytkownika o konieczności jego wymiany. Zużytych filtrów nie można ponownie użyć.

 

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.) Opatentowane, unikanlne na rynku rozwiązanie automatycznie dostosowujące ilość wody podczas wstępnego zaparzania, proporcjonalnie do ilości zmielonej kawy, aby uwolnić optymalny smak i aromat przygotowywanego specjału. Niewielka ilość wody zostaje podgrzana i doprowadzona do jednostki zaparzającej, gdzie następuje zwilżenie zmielonej kawy.

 

Aplikacja JURA Operating Experience (J.O.E.®)

Aplikacja JURA Operating Experience (J.O.E.®)

Dzięki aplikacji J.O.E. możesz łatwo sterować ekspresem do kawy JURA, korzystając z ekranu dotykowego smartfona. Aplikacja na bieżąco informuje o aktualnym statusie urządzenia i wezwaniach do działania, np. kiedy trzeba uzupełnić wodę lub ziarna kawy. J.O.E. jest kompatybilny ze wszystkimi ekspresami automatycznymi JURA wyposażonymi w funkcję Smart Connect.

 

Gdzie można kupić ekspresy do kawy Jury? 

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego LUKE, ul. Grażyńskiego 10a; 43-300; Bielsko-Biała

e-mail: [email protected] telefon: +48 334432871

Sprawdź jak dojechać: TUTAJ

 

Promocje

Skorzystaj ze specjalnej promocji„PRZEDŁUŻONA GWARANCJA DLA KONESERÓW" 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium