Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!
Wybierz jedną z czterech nowych modeli hulajnóg.
Wybierz jedną z czterech nowych modeli hulajnóg.

Sharp Corporation to wyjątkowa firma produkująca urządzenia elektroniczne, w tym hulajnogi elektryczne. Hulajnogi Sharp posiadają zaawansowane technologię, dzięki czemu wydajność i funkcje takie jak regulacja prędkości, automatyczne hamowanie, światło LED czy łączność Bluetooth działają bez zarzutu. Modele hulajnóg Sharp są dostępne w różnych wariantach. Wyróżnia je moc silnika i zasięg. Zwykle hulajnogi Sharp mają silnik o mocy 350W i zasięg od 15km do 40km na jednym ładowaniu jak w modelu Sharp EM-KS4CEU-B. Sharp wprowadził na rynek cztery nowe modele hulajnóg elektrycznych - Sharp EM-KS1CEU-B, Sharp EM-KS2CEU-B, Sharp EM-KS3CEU-B i Sharp EM-KS4CEU-B

 

 

Sharp EM-KS1CEU-B charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją, łatwy system składania i niska masa sprawiają, że pojazd jest wyjątkowo wygodny a podświetlany podest i czerwone elementy, jak linka hamulca i tylny zaczep, nadają hulajnodze naprawdę dynamiczny charakter. Niezależnie od prędkości, z jaką podróżujesz, to Twój styl wyróżni Cię w tłumie. Hulajnoga posiada silnik o mocy 350W, co umożliwia uzyskanie prędkości do 20km/h oraz baterię o pojemności 6,6 Ah co umożliwia przejazd na dystansie do 25km na jednym ładowaniu. Pełne naładowanie zajmuje ok. 4–5 godzin. Czytelny wyświetlacz hulajnogi i aplikacja w pełni informują użytkownika o stanie naładowania baterii a dzięki aplikacji Sharp Life wszystkie potrzebne informacje dotyczące podróży dostępne są w telefonie użytkownika. Pełne 8,5-calowe koła zapewniają mniej problemów z przedziurawioną oponą oraz łatwiejsze pokonywanie miejskich wybojów. Koła tego typu zapewniają bezpieczną jazdę, bez względu na wysokość krawężnika.

 

Sharp EM-KS2CEU-B to charakteryzujący się wyższym stonowanym, eleganckim designem hulajnoga. Została zaprojektowana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Matowej czarnej ramie prawdziwej elegancji dodaje szykowny wygląd i odlotowe czerwone akcenty. Posiada silnik o mocy 350W, co umożliwia uzyskanie prędkości do 20km/h oraz baterię o pojemności 10,4 Ah co zapewnia jazdę w zasięgu do 40 km na jednym ładowaniu. Baterię można całkowicie naładować w ciągu 6–8 godzin. Czytelny wyświetlacz hulajnogi i aplikacja w pełni informują użytkownika o stanie naładowania baterii a dzięki aplikacji Sharp Life wszystkie potrzebne informacje dotyczące podróży dostępne są w telefonie użytkownika. Hulajnoga posiada również certyfikaty bezpieczeństwa: PLEV, RED, LVD, EMC, REACh, RoHS. Automatyczne wyłączanie w przypadku obciążenia, podwójne układy hamulcowe, tylne zawieszenie, światła LED oraz ergonomiczną kierownice. Duże, pompowane 10-calowe koła zapewniają doskonałą stabilność, większą amortyzację podczas jazdy oraz łatwość radzenia sobie w przypadku pęknięć i zanieczyszczeń. Koła tego typu zapewniają wspaniały komfort jazdy, który docenisz podczas dłuższych tras.

 

Sharp EM-KS3CEU-B charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją, łatwy system składania i masa o wadzę 18,6kg sprawiają, że pojazd jest wyjątkowo wygodny a podświetlany podest i czerwone elementy, jak linka hamulca i tylny zaczep, nadają hulajnodze naprawdę dynamiczny charakter. Niezależnie od prędkości, z jaką podróżujesz, to Twój styl wyróżni Cię w tłumie. Hulajnoga posiada silnik o mocy 350W, co umożliwia uzyskanie prędkości do 20km/h oraz baterię o pojemności 7,5 Ah co umożliwia przejazd na dystansie do 25km na jednym ładowaniu. Pełne naładowanie zajmuje ok. 4–5 godzin. Czytelny wyświetlacz hulajnogi i aplikacja w pełni informują użytkownika o stanie naładowania baterii a dzięki aplikacji Sharp Life wszystkie potrzebne informacje dotyczące podróży dostępne są w telefonie użytkownika. Pełne 8,5-calowe koła o strukturze plastra miodu zapewniają mniej problemów z przedziurawioną oponą oraz łatwiejsze pokonywanie miejskich wybojów. Koła tego typu zapewniają bezpieczną jazdę, bez względu na wysokość krawężnika. Sharp EM-KS3CEU-B posiada certyfikaty bezpieczeństwa: PLEV, RED, LVD, EMC, REACh, RoHS, potrójny układ hamulcowy i światła LED z kierunkowskazami.


Sharp EM-KS4CEU-B to charakteryzujący się wyższym stonowanym, eleganckim designem hulajnoga. Została zaprojektowana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Matowej czarnej ramie prawdziwej elegancji dodaje szykowny wygląd i odlotowe czerwone akcenty. Posiada silnik o mocy 350W, co umożliwia uzyskanie prędkości do 20km/h oraz baterię o pojemności 10 Ah co zapewnia jazdę w zasięgu do 40 km na jednym ładowaniu. Baterię można całkowicie naładować w ciągu 6–8 godzin. Czytelny wyświetlacz hulajnogi i aplikacja w pełni informują użytkownika o stanie naładowania baterii a dzięki aplikacji Sharp Life wszystkie potrzebne informacje dotyczące podróży dostępne są w telefonie użytkownika. Hulajnoga posiada również certyfikaty bezpieczeństwa: PLEV, RED, LVD, EMC, REACh, RoHS. Automatyczny wyłącznik w przypadku obciążenia, potrójny układ hamulcowy, tylne zawieszenie, które zapewnia niezwykle płynną i relaksującą jazdę hulajnogą nawet po irytujących wybojach na miejskich jezdniach, światła LED z kierunkowskazami oraz ergonomiczną kierownice. Duże, pompowane 10-calowe koła zapewniają doskonałą stabilność, większą amortyzację podczas jazdy oraz łatwość radzenia sobie w przypadku pęknięć i zanieczyszczeń. Koła tego typu zapewniają wspaniały komfort jazdy, który docenisz podczas dłuższych tras.

 

 

Wszystkie modele hulajnóg Sharp obsługują łączność Bluetooth w wersji LE5.0 /BT7L 8.30 oraz są wyposażone w aplikację mobilną Sharp Life, która umożliwia dostęp do funkcji, w tym sterowanie oświetleniem LED czy wybór trybu jazdy. Wykonane są ze stopu aluminium i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa: PLEV, RED, LVD, EMC, REACh, RoHS. Hulajnogi elektryczne Sharp to nowoczesne, zaawansowane technologicznie modele, które wyróżniają się na tle innych marek. Elektryczne hulajnogi Sharp, dzięki prostej obsłudze, wysokiej jakości wykonania ze stopu aluminium wyróżniają się na tle innych marek. Posiadają również zaawansowane funkcje, takie jak aplikacja SHARP LIFE, automatyczne wyłączanie, światła LED, kierunkowskazy, tylne zawieszenie wraz z potrójnym układem hamulcowym jak w modelu Sharp EM-KS4CEU-B i łączność Bluetooth. Modele te posiadają różne parametry, takie jak moc baterii czy zasięg na jedno ładowanie, aby wykorzystać potrzeby użytkowników.

 

 

Przed podjęciem decyzji o zakupie nowej hulajnogi Sharp, warto dokładnie przemyśleć swoją potrzebę i sprawdzić różne modele dostępne na rynku. Należy również pamiętać, że przepisy dotyczące użytkowania hulajnóg elektrycznych różnią się w zależności od kraju i regionu, więc należy sprawdzić, czy nowa hulajnoga spełnia wymagania określone w przepisach.

Przy wyborze modelu hulajnogi Sharp warto zwrócić uwagę na kilka czynników, aby wybrać model, który najlepiej spełnia twoje potrzeby. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze hulajnogi Sharp:

Akumulator: Moc akumulatora jest jednym z kryteriów, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru hulajnogi. Warto wybrać model, który zapewnia osiągnięcie prędkości i zasięgu, ale jednocześnie nie będzie zbyt ciężki lub nieporęczny w użyciu.
Przeznaczenie - W zależności od Naszych potrzeb, warto wybrać model zwracając uwagę na takie parametry jak: moc silnika, zasięg, oświetlenie, tylne zawieszenie, rodzaj opon czy układ hamulcowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium