Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Worki do odkurzaczy Miele Allergy XL-Pack HyClean 3D Efficiency GN

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Miele

Sprawdź inne produkty z kategorii Worki i filtry do odkurzaczy

Opis

Worki do odkurzaczy Miele Allergy XL-Pack HyClean 3D Efficiency GN

 Marka Miele

 

 

Od chwili powstania w 1899 roku Miele jest niezależną, rodzinną firmą, zaangażowaną w równym stopniu w sprawy jej właścicieli, pracowników, klientów, dostawców, środowiska i społeczeństwa. Firma koncentruje się na produkcji urządzeń AGD do kuchni, pralni i pielęgnacji podłóg, a także produktów wykorzystywanych w działalności gospodarczej oraz urządzeń medycznych ("Miele Professional"). Strategiczna wizja Miele to być najbardziej zaufaną i pożądaną marką premium na świecie.

  


Miele oferuje swoim klientom produkty, które wyznaczają standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania i obsługi. Odpowiada to wiodącej zasadzie "Immer besser", którą założyciele - Carl Miele (z lewej) i Reinhard Zinkann - umieścili na swoich pierwszych maszynach i która charakteryzuje Miele do dziś. Firma skupia się wyłącznie na marce Miele i jej konsekwentnym pozycjonowaniu w segmencie premium. Miele oznacza długofalowe myślenie i planowanie, ciągłość wartości i celów, dobre relacje z klientami i dostawcami, a także kulturę przywództwa i organizację zorientowaną na pracownika.

Można w końcu swobodnie odetchnąć

Worki do odkurzaczy Miele HyClean 3D Efficiency FJM

System filtracji Miele AirClean składający się z oryginalnego worka Miele, filtra ochronnego silnika oraz oryginalnego filtra wylotowego Miele zapewnia najwyższy poziom higieny. Zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach mikropyłem ulega znacznemu obniżeniu: współdziałanie wszystkich komponentów gwarantuje filtrację na poziomie powyżej 99,9% mikropyłu1. Dzięki temu po odkurzaniu powietrze w pomieszczeniu jest nawet czystsze niż przed.
1 zgodnie z normą EN 60312-1

Idealna dokładność dopasowania

Worki do odkurzaczy Miele HyClean 3D Efficiency FJM

Tylko oryginalne worki HyClean pasują idealnie do odkurzaczy Miele, zapewniając pewne przedostanie się kurzu do worka. Odpowiedni worek do odkurzacza można rozpoznać po kolorze dopasowanym do płytki mocującej.

Do higienicznej wymiany

Worki do odkurzaczy Miele HyClean 3D Efficiency FJM

Po otwarciu odkurzacza otwór oryginalnego worka Miele HyClean automatycznie się zamyka, niezawodnie izolując zassany pył.

Nawet (drobny) kurz pozostaje zabezpieczony

Worki do odkurzaczy Miele HyClean 3D Efficiency FJM

Kilka warstw filtrujących stanowi zabezpieczenie przed wydostaniem się wciągniętego pyłu lub kurzu z powrotem na zewnątrz.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: dostępne
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 0 zł

Worki do odkurzaczy Miele Allergy XL-Pack HyClean 3D Efficiency GN

Kod produktu: MIE00240
0
Cena: 249,00 zł
249.00
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Miele
Model Allergy XL-Pack HyClean 3D Efficiency GN
Wyposażenie 8 worków, 2 filtry ochronne silnika, 1 filtr HEPA HA50
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium