Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV693C61AD "PROMOCJA"

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Gorenje

Sprawdź inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

Opis

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV693C61AD

 

PROMOCJA "ZESTAW GARNKÓW GRATIS"

 Kup min. 3 urządzenia Gorenje objęte promocją o łącznej wartości co najmniej 5000 zł

Zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni od daty zakupu na gornejepromocje.pl i odbierz gratis wynikający z promocji w prezencie. 

Promocja trwa od 10.05.2024 do 31.08.2024 lub do wyczerpania puli nagród.

Regulamin promocji

 

PROMOCJA na 74 urodziny Gorenje

Zarejestruj zakup i odbierz odkurzacz VCEA11CXWII

Weź udział w konkursie o 20000 zł

 

Akcja rozpoczyna się w dniu 06.05.2024 roku i kończy się w dniu 25.06.2024 roku

lub do wyczerpania puli prezentów  

Zapoznaj się z regulaminem promocji

Zarejestruj zakup

 

Gotuj szybko, dobrze jedz, żyj zdrowo z Gorenje

Piekarnik Gorenje BPS747A32XG

INTELIGENTNE DOZOWANIE - Bez konieczności dodawania detergentu przez miesiąc użytkowania

To unikalne rozwiązanie SmartDosing oszczędza Państwa czas, detergent i energię! Wystarczy wlać detergent do pojemnika i pozostawić bez dozowania przez okres jednego miesiąca, czyli średnio 20 cykli zmywania. Na podstawie wybranego programu zmywarka automatycznie wyda odpowiednią ilość detergentu. Pojemnik jest wyjmowany i łatwy do czyszczenia.

Tak elastyczne, jak Twój czas


Zmywarki Gorenje UltraClean oferują wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich Twoich potrzeb. Trzy kosze umożliwiają jednoczesne zmywanie do 16 kompletów naczyń. W pełni elastyczne wnętrze pozwala na różne opcje załadunku, a obsługa jest prosta i pozwala na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia!

Doskonałe suche naczynia

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV693C61AD

Doskonałe do szybkiego suszenia przy niskim zużyciu energii. Po zakończeniu cyklu zmywania drzwi zmywarki automatycznie otwierają się lekko, aby wypuścić nadmiar pary. Dzięki temu do zastawy stołowej dociera świeże powietrze, więc umyte przedmioty, jak np. plastikowe naczynia, całkowicie wysychają.

Wszystko o zmywarce na wyciągnięcie ręki

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

"Wszystko o Twojej zmywarce" na wyciągnięcie ręki Uprość swoje życie i miej wszystkie możliwości sterowania i sprawdzania swojej zmywarki za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Zdalne sterowanie, powiadomienia mobilne i ticketing to funkcjonalności, które pomogą Ci zarządzać wszystkimi czynnościami związanymi ze zmywaniem płynniej i szybciej z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Stały wgląd w status Twoich zmywarek

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Posiadanie kontroli i stałej informacji co dzieje się z Twoją zmywarką to naprawdę bezstresowa sytuacja.

 Informacje w czasie rzeczywistym

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz, zawsze otrzymasz natychmiastowe powiadomienie na swoim urządzeniu mobilnym, gdy Twoja zmywarka zakończy proces zmywania.

ConnectLife

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Proste sterowanie zmywarką z dowolnego miejsca

Wsparcie posprzedażowe i FAQ na wyciągnięcie ręki

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Dzięki natychmiastowemu dostępowi do naszej bazy danych "Najczęściej zadawane pytania" w aplikacji możesz łatwo poradzić sobie z problemami ze zmywarką. A jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi i nie rozwiążesz problemu samodzielnie, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi posprzedażnej bezpośrednio z aplikacji. Co jest jeszcze wygodniejsze, nie musisz zastanawiać się nad modelem zmywarki i numerem seryjnym, które są wymagane do obsługi posprzedażowej, ponieważ wszystkie niezbędne informacje zostaną wysłane bezpośrednio z aplikacji.

Trzecie ramie spryskujące

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Dodatkowe ramię spryskujące, umieszczone w górnej części zmywarki, zapewnia lepsze pokrycie wodą i przepłukanie dla do 30 % lepszych rezultatów mycia. Wszystkie naczynia i sztućce będą zawsze perfekcyjnie umyte.

Efektywnie szybko

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Skuteczny i szybki program przeznaczony do codziennego użytku dla naczyń z lekko wysuszonymi resztkami. Program ten działa w temperaturze 65°C i kończy się w ciągu 1 godziny.

Niezwykła moc, wysoka sprawność

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Nowy, mocny, bezszczotkowy silnik Inverter PowerDrive z regulacją prędkości zapewnia wysoką wydajność przy znacznie niższym poziomie hałasu, niskim zużyciu energii i dłuższej żywotności.

Doskonałe rozwiązanie na najtrudniejsze plamy i największe zabrudzenia

 

Nowe modele zmywarek Gorenje mają idealne rozwiązanie na najtrudniejsze plamy i największe zabrudzenia: dwie wydajne dysze o dużej mocy umieszczone w tylnej części wanny. Dzięki zastosowaniu wody pod wysokim ciśnieniem, trafiają one bezpośrednio w najtrudniejsze plamy, doskonale sprawdzają się w przypadku mycia garnków, patelni i blach do pieczenia.

Załadunek i rozładunek jeszcze nigdy nie był tak szybki i łatwy

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV693C60UVAD

Bezproblemowy i szybki załadunek naczyń, górny kosz ma teraz gładki ślizg. Załadunek i rozładunek jeszcze nigdy nie był tak szybki i łatwy, dzięki przyjaznym dla użytkownika prowadnicom z łożyskami kulkowymi na górnym koszu.

Idealne miejsce na kieliszki do wina

 

Proszę umieścić swoje kieliszki do wina w bezpiecznym, wydzielonym miejscu na dolnym i górnym koszu za pomocą specjalnie zaprojektowanych uchwytów na kieliszki. Wyposażone są one w specjalny gumowy materiał, który zabezpiecza kieliszki do wina. Nadają się również do wyższych kieliszków. Ich elastyczność i możliwość podziału pozwala na umieszczenie różnej ilości kieliszków.

Doskonała kontrola

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV693C60UVAD

Starannie rozmieszczone oświetlenie LED elegancko oświetla wnętrze zmywarki, co umożliwia łatwy załadunek i rozładunek.

Program SelfCleaning

 

Czysta taca zmywarki gwarantuje, że wydajność zmywania będzie zawsze zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Uruchom program samoczyszczenia raz w miesiącu, a już nigdy więcej nie będziesz musiał ręcznie szorować wanny zmywarki, ramion spryskujących i rur.

Szybkie zmywanie, abyś zdążył ze wszystkim co zaplanowane

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Wyobraź sobie, że organizujesz przyjęcie, a naczynia z głównego dania są umyte w czasie potrzebnym do podania deseru. Jeśli wybierzesz program godzinny z funkcją SpeedWash, zmywarki Gorenje zmyją Twoje naczynia w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie, gdy w domu jest wielu gości.

Zawsze czysta butelka dla dziecka

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Program ten obejmuje dodatkowe płukanie w chłodnej wodzie, a następnie przedłużone mycie w gorącej wodzie o temperaturze 70°C w celu wyeliminowania 99,9% wszystkich bakterii. Program, który naśladuje proces sterylizacji, jest przeznaczony dla osób o wyjątkowo wysokich standardach higieny.

Przyjęcie dla dwóch lub dwunastu osób - naczynia będą zawsze nieskazitelnie czyste

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Czasami wystarczy tylko lekkie opłukanie szklanych naczyń, a innym razem zmywarka jest pełna ciężkich naczyń z resztkami niedzielnego obiadu. Zaawansowana technologia czujników zawsze dostosuje program zmywania, aby idealnie umyć naczynia przy zoptymalizowanym zużyciu wody i energii.

Starannie zaprojektowane wnętrze

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Kosze wyposażone są w podświetlane elementy ruchome oraz konfigurowalny układ kosza ułatwiający załadunek. Naprawdę prosty, dwupoziomowy system regulacji kosza pozwala zmieścić nawet największe garnki i talerze. Stelaż na talerze w dolnym koszu można łatwo złożyć. Sztućce mogą być perfekcyjnie zorganizowane na specjalnej tacy, gdzie są umieszczone oddzielnie, co zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia i suszenia. Każdy szczegół jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić jak najłatwiejszą obsługę.

Oszczędzaj swoje pieniądze

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Dzięki nowemu silnikowi Inverter PowerDrive, zoptymalizowanym programom i inteligentnym rozwiązaniom, zmywarki Gorenje łączą w sobie doskonałe rezultaty zmywania i suszenia z bardzo niskim zużyciem energii.

Minimalistyczny, wysuwany dozownik do detergentów

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Nowe urządzenia do zmywania naczyń Gorenje są wyposażone w minimalistyczny, wysuwany dozownik detergentu, z którego bezgłośnie wyskakują kapsułki. Funkcjonalny i łatwy w czyszczeniu dozownik umożliwia lepsze dozowanie detergentu i mycie wszystkich rodzajów naczyń.

Oszczędność energii

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Gdy wybierzesz program ECO, urządzenie będzie używać niższych temperatur prania i płukania oraz zminimalizuje ilość wymaganej wody, jednocześnie skutecznie usuwając zabrudzenia.

Delikatne czyszczenie nawet dla kryształowych kieliszków

 

Dzięki specjalnie opracowanemu programowi do szkła, zmywarki Gorenje UltraClean zadbają o wszystkie Twoje szklane naczynia. Dzięki niższej temperaturze zmywania można go bezpiecznie stosować nawet w przypadku kryształowych kieliszków.

Wyższa temperatura, niższe zużycie

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Zmywarki Gorenje mogą być również podłączone do gorącej wody (maks. 70 °C) zamiast do zimnej. Wybór podłączenia gorącej wody skraca czas programu i zmniejsza zużycie energii elektrycznej przez zmywarkę. To przyjazne dla środowiska i budżetu rozwiązanie dla Twojej rodziny.

Dostosowane do każdej pojedynczej puli naczyń

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Naprawdę prosty, dwupoziomowy system regulacji kosza pozwala zmieścić nawet największe garnki i talerze. Dzięki niemu wnętrze Twojej zmywarki można w pełni dostosować do aktualnych potrzeb.

Ciche mycie - tylko 37 dB

 

Dzięki programowi nocnemu nowa zmywarka Gorenje jest o 2 dB mniej hałaśliwa niż w przypadku programu standardowego. Rano Twoje naczynia będą czyste, a Twój sen pozostanie niezakłócony.

Bezawaryjna praca filtra

 

System płukania wraz z automatycznym zapobieganiem zatykaniu się filtra zapewnia bezawaryjną pracę filtra i wymaga znacznie mniej czyszczenia.

Wystarczy jeden dotyk

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Poruszanie się po zmywarce nigdy nie było łatwiejsze! Wszystkie elementy sterujące są umieszczone w ergonomicznym miejscu, a ich obsługa odbywa się zgodnie z logiką od lewej do prawej. Wszystkie modele wyróżniają się białym wyświetlaczem LED i wszystkie są również wzbogacone o sterowanie dotykowe. Wystarczy jedno dotknięcie, aby rozpocząć proces zmywania.

Czyste naczynia, niższy rachunek za prąd

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Zaprogramować rozpoczęcie procesu zmywania później i pozwolić zmywarce pracować wtedy, kiedy jest to najbardziej dogodne, na przykład kiedy prąd jest tańszy. Naczynia będą perfekcyjnie umyte dokładnie wtedy, kiedy będą Państwu potrzebne.

Tak cicha jak szept

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Najlepsze zmywarki Gorenje UltraClean pracują przy poziomie hałasu, który odpowiada szeptanej rozmowie dwóch osób. Cicha praca jest wynikiem specjalnej izolacji akustycznej, wydajnych silników, wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań systemu zmywania.

Trzeci stojak

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Elastyczność w zasięgu ręki: Regulowany trzeci stojak funkcjonuje jako taca na sztućce. Jest on umieszczony w górnej części wanny, co dodaje przestrzeni użytkowej i wszechstronności zmywarce. Panele boczne można regulować w zależności od tego, ile miejsca Państwo potrzebują.

Nie musisz się martwić o rozlanie wody

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Dzięki funkcji bezpieczeństwa AquaStop zmywarkę można bezpiecznie pozostawić włączoną zarówno w nocy, jak i podczas nieobecności użytkownika. W przypadku przecieku lub zalania AquaStop automatycznie odcina dopływ wody, podczas gdy pompa wypompowuje wodę z wanny zmywarki. System AquaStop pozostaje w pełni funkcjonalny przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Dioda statusu

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Specjalna lampka LED zainstalowana w dolnej części drzwi zmywarki stale informuje o aktualnym etapie programu zmywania. Dzięki temu zawsze wiadomo, czy zmywarka pracuje, czy też cykl zmywania dobiegł końca.

Prosty wybór właściwego programu

 Zmywarka do zabudowy Gorenje GV673C60

Ergonomicznie zaprojektowany panel sterowania zapewnia doskonałą widoczność i kontrolę nad procesem zmywania oraz wybranymi ustawieniami. Pozwala na prosty wybór odpowiedniego programu i innych specjalnych ustawień.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: dostępne
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 0 zł

Zmywarka do zabudowy Gorenje GV693C61AD "PROMOCJA"

Kod produktu: GOR00444
0
Cena: 2 999,00 zł
2999.00
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Gorenje
Model GV693C61AD
Przeznaczenie Do zabudowy
Sterowanie Dotykowe
Technologia Zmywania Opźnienie startu zmywania do 24 h, Funkcja 3 w 1, AutoDose System, Intensive CleanZone
Funkcje Program samooczyszczający, TotalDry, Funkcja Speedwash - zmywanie nawet w 15 minut, Wewnętrzne oświetlenie LED, Wskaźnik świetlny LED na podłogę, Silnik PowerDrive (bezszczotkowy), Total AquaStop
Programy Zmywanie nocne, Program intensywny, Programme Hygiene, Program automatyczny, Szkło kryształowe, Program Eko, Zmywanie w 1h
Pojemność (kompletów) 16
System koszy Ilość koszyŁ 3
Zużycie energii 76 kWh/100 cykli
Zużycie wody 9,6L
Poziom hałasu [dB] 42
Klasa energetyczna C
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) 816 x 598 x 555 [mm]
Waga 32.5 kg
Gwarancja 2 lata
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium