Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Miele

Sprawdź inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

Opis

Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Marka Miele

 

 

Od chwili powstania w 1899 roku Miele jest niezależną, rodzinną firmą, zaangażowaną w równym stopniu w sprawy jej właścicieli, pracowników, klientów, dostawców, środowiska i społeczeństwa. Firma koncentruje się na produkcji urządzeń AGD do kuchni, pralni i pielęgnacji podłóg, a także produktów wykorzystywanych w działalności gospodarczej oraz urządzeń medycznych ("Miele Professional"). Strategiczna wizja Miele to być najbardziej zaufaną i pożądaną marką premium na świecie.

  


Miele oferuje swoim klientom produkty, które wyznaczają standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania i obsługi. Odpowiada to wiodącej zasadzie "Immer besser", którą założyciele - Carl Miele (z lewej) i Reinhard Zinkann - umieścili na swoich pierwszych maszynach i która charakteryzuje Miele do dziś. Firma skupia się wyłącznie na marce Miele i jej konsekwentnym pozycjonowaniu w segmencie premium. Miele oznacza długofalowe myślenie i planowanie, ciągłość wartości i celów, dobre relacje z klientami i dostawcami, a także kulturę przywództwa i organizację zorientowaną na pracownika. 

Innowacyjny system prowadzenia wody

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

W programie ECO zużycie wody jest zredukowane do 8,9 litra. Tym samym potrzebna jest również mała ilość energii do jej ogrzania – a Ty korzystasz z energooszczędnej zmywarki. Oszczędzanie wody jest możliwe dzięki inteligentnemu systemowi dopływu oraz nowemu, wysoce wydajnemu systemowi filtrowania. Dodatkowa izolacja zmniejsza straty ciepła i tym samym zużycie energii, jaka jest potrzebna do ogrzania wody.

Najbardziej oszczędne zmywarki Miele

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to przy zużyciu zaledwie 6 litrów wody w programie Automatic – to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. W ciągu ostatnich 30 lat firma Miele obniżyła zużycie wody przez swoje urządzenia o 85 %. Również zużycie energii elektrycznej zostało zmniejszone do niewiarygodnego poziomu: w programie ECO zmywarki Miele osiągają zużycie na poziomie tylko 0,67 kWh.

Dostosowane zużycie

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Z czystym sumieniem można zmywać również małe ilości naczyń: zmywarka prawie we wszystkich popularnych programach mierzy automatycznie ilość naczyń w komorze i dokładnie dostosowuje zużycie wody. Dzięki automatycznemu rozpoznaniu wsadu nie trzeba już czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna.

Do 35% oszczędności prądu[3]

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 60 °C. Zmniejsza to zużycie energii w programie Delikatne nawet o 35%, a czas trwania programu nawet o 10%. W programie ECO zużycie energii przez zmywarkę zmniejsza się do 0,45 kWh.
3 . W programie Delikatny

Zużycie zawsze pod kontrolą

Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Chcesz zmywać świadomie i oszczędnie? Nasze zmywarki to ułatwiają: przewidywane zużycie wody i prądu odczytasz na wyświetlaczu, jak tylko wybierzesz program. Dzięki EcoFeedback można wybrać najbardziej ekologiczny wariant. Po zakończeniu programu istnieje możliwość wyświetlenia faktycznych wartości zużycia.

Delikatne mycie delikatnego szkła

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Brilliant GlassCare pozwala na delikatne zmywanie szklanek. Program „Delikatne“ zmywa w temperaturze tylko 45 °C. Kieliszki do wina są bezpieczne w uchwytach do szklanek FlexCare z silikonowymi wkładami[4]. Na koniec programu zmywarka otwiera się automatycznie dzięki opatentowanej opcji suszenia AutoOpen. Szklanki będą suche, bez potrzeby polerowania – i są optymalnie pielęgnowane przy użyciu naszych dobranych produktów z formułą ochrony szkła.
4 . w zależności od modelu

Optymalnie suche przy małym zużyciu energii

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

SensorDry to najbardziej inteligentne dostosowanie programu zmywania, jeżeli chodzi o suszenie i ochronę mebli. Czujnik sprawdza ładunek i mierzy temperaturę w komorze oraz w pomieszczeniu. Po czym program zmywania zostaje dopasowany, np. pod względem temperatury płukania. Cel: brak osadzania się skroplin na meblach, mniejsze zużycie energii i krótszy czas trwania programu przy stałym, wysokim poziomie suszenia.

Maksymalna elastyczność

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Ulepszyliśmy szufladę na sztućce: teraz możesz umieścić w niej również mniejsze naczynia, jak filiżanki do espresso. Szuflada 3D MultiFlex[5] składa się z opuszczanych części bocznych i środkowej. Lewą można przesunąć w prawo, aby w górnym koszu zrobić miejsce na wysokie kieliszki do wina. W opuszczanej prawej części można umieścić wygodnie duże sztućce i małe naczynia.
5 . Patent: DE102008062761B3, EP2433549B1

Automatyczne dozowanie dla doskonałych rezultatów

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Doskonałe rezultaty: AutoDos to pierwsze na świecie automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk. Zmywarki i ekskluzywny granulat proszku stanowią precyzyjnie dobrany system – dozowanie odbywa się w zależności od wybranego programu i w optymalnym momencie. Ciesz się wolnością: jeden PowerDisk starcza średnio na 20 cykli[11]. Wystarczy raz zaprogramować – a pierwsza autonomiczna zmywarka będzie zmywać samodzielnie dzięki funkcji AutoStart[11].
11 . W programie ECO

Dla suchych naczyń

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Po zakończeniu programu zmywania drzwi zmywarki otwierają się automatycznie i pozostają nieco uchylone. Dzięki dodatkowemu wsparciu wentylatora ciepłe, wilgotne powietrze może zostać odprowadzone z komory mycia, przez co nawet delikatne naczynia, np. te wykonane z tworzyw sztucznych, będą całkowicie suche. Dzięki specjalnemu systemowi prowadzenia powietrza blat roboczy jest chroniony przed wilgocią.
9 . DE102007008950B4, EP2120671B1

Koncept drzwi, który pozwala na wszystko

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Drzwi Miele wyjątkowo lekko się otwierają i zamykają. Ponadto zatrzymują się w żądanej pozycji.

Inteligentne połączenie w sieć

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Dzięki innowacyjnemu systemowi Miele@home można w pełni korzystać z potencjału urządzeń Miele na co dzień. Wszystkie inteligentne urządzenia domowe Miele można wygodnie i bezpiecznie łączyć w sieć. Obsługa jest prosta – przez aplikację Miele, obsługę głosową lub integrację z istniejącymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem domowego routera WLAN i chmury Miele Cloud.
6 . Dodatkowa oferta cyfrowa firmy Miele & Cie. Wszystkie inteligentne zastosowania umożliwia system Miele@home. W zależności od modelu i lokalizacji zakres funkcji może się różnić.

Ochrona przed zalaniem [7]

 Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Na tym możesz polegać: W celu ochrony przed zalaniem[7] wszystkie zmywarki Miele są wyposażone w system Waterproof. Ochrona przed zalaniem to maksymalny poziom bezpieczeństwa przed niekontrolowanym wypływem wody ze zmywarki. Warunkiem jest prawidłowa instalacja.
7 . Po szczegółowe informacje odsyłamy do warunków gwarancji dotyczących zabezpieczenia przed wodą.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: dostępne
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 0 zł

Zmywarka do zabudowy Miele G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition

Kod produktu: MIE00343
0
Cena: 7 299,00 zł
7299.00
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Miele
Model G 7191 SCVi AutoDos 125 Edition
Przeznaczenie Do zabudowy
Sterowanie Przyciski
Technologia Zmywania Automatyczne dozowanie z PowerDisk, Płukanie świeżą wodą, SensorDry, Suszenie Turbothermic, Aktywne suszenie kondensacyjne, BrilliantGlassCare
Funkcje Expres, Extra czyste, Dodatkowe suszenie, AutoDos, System waterproof, Zabezpieczenie przed dziećmi, EcoFeedback, Technologia EcoPower, Potwierdzona higieniczność, Przyłącze wody ciepłej, Połowa załadunku
Programy QuickPowerWash, ECO, Automatic, Intensywny 75 °C, PowerWash, Delikatny, Bardzo cichy 40 dB(A), Konserwacja urządzenia
Pojemność (kompletów) 14
System koszy Szuflada 3D MultiFlex, Uchwyt na szkło FlexCare:2, Półeczka na filiżanki FlexCare, Aranżacja kosza: ExtraComfort, MultiClip
Zużycie energii 64 kWh / 100cykli
Zużycie wody 8,4 l
Poziom hałasu [dB] 43
Klasa energetyczna B
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) 805 x 598 x 550 [mm]
Waga 47 kg
Gwarancja 2 lata
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium