Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!
Partnerski sklep Miele
 

Miele - Bielsko-Biała

Niemiecka marka Miele jest doskonale znana miłośnikom funkcjonalności i niezawodności, jakie niosą za sobą innowacyjne technologie. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością produktów stanowi synonim niezbędnego, ponadczasowego wyposażenia domu. Produkty takie jak pralki suszarki czy odkurzacze tego producenta powstają w efekcie wielu dziesięcioleci doskonalenia konstrukcji urządzeń Miele oraz łączenia sprawdzonych rozwiązań technologicznych z innowacjami.

Od maselnicy do zmywarki – historia marki Miele

Rozmaitość asortymentu, jakim dziś wyróżnia się marka Miele, jest efektem ponad wieku pracy nad projektami i tworzeniem nowych urządzeń AGD. Jej działalność zapoczątkowano w 1899 roku, kiedy to Carl Miele i Reinhard Zinkann założyli w Herzebrock pierwszą firmę. Celem jest działania była produkcja wirówek do mleka oraz maselnic Meteor. W krótkim czasie kilkunastoosobowa manufaktura dostarczała na rynek pierwsze drewniane pralki, a od 1912 roku przez krótki czas również samochody i motocykle. Marka Miele weszła na stałe do historii w latach 20-tych ubiegłego wieku. Obecnie jest własnością spółki komandytowej Miele & Cie. KG z oddziałami w 47 krajach świata.

Asortyment Miele w sklepie LUKE w Bielsku-Białej

Produkty Miele możesz kupić w naszym sklepie partnerskim w Bielsku-Białej. Jego asortyment obejmuje szeroki wybór sprzętów z grup dużego i małego AGD, niezbędnych do wyposażenia każdego domu. Oferujemy urządzenia kuchenne, takie jak: zmywarki do naczyń, chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki, chłodziarki na wino, urządzenia do pieczenia i gotowania, a także wyciągi kuchenne Miele i ekspresy do kawy. W sprzedaży mamy również odkurzacze, pralki i suszarki do bielizny, sprzęt przeznaczony do prasowania oraz roboty sprzątające.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium