Opinie o Nas
Producenci

Kina domowe najlepszych marek

Technologia stosowana w systemach nagłośnienia i projekcji obrazów sprawia, że dźwięk i wizja osiągają bardzo wysoki poziom. Jakość odtwarzanej muzyki czy filmów potrafi być tak znakomita, że efekt uzyskany podczas seansu w zaciszu domowym można porównać z wrażeniami oferowanymi na sali kinowej. Zakup własnego kina domowego w dobie prężnie rozwijających się serwisów streamingowych oraz platform z filmami i serialami to znakomity sposób na utworzenie nowoczesnego centrum rozrywki we własnych czterech ścianach. Produkty, dzięki którym stworzysz prywatną salę kinową, znajdziesz w naszej ofercie.

Nagłośnienie domu

Dysponując odpowiednim pomieszczeniem i wybierając produkty dobrej jakości, możesz stworzyć perfekcyjne nagłośnienie w domu. Zestawy kina domowego producentów takich jak Harman Kardon, Bang & Olufsen czy JBL prezentują najwyższą światową jakość, które jest efektem wielu lat doskonalenia technologii. Obok tych zestawów, w które można wyposażać kina domowe, oferujemy też soundbary, subwoofery czy zestawy kolumn.

Projektory do domu

Głośniki do kina domowego to pierwszy krok do oglądania filmów. Konieczne są też urządzenia do wyświetlania. Projektory do domu to sprzęt, który umożliwia odtworzenie obrazu z komputera lub telefonu na specjalnym ekranie lub na gładkiej ścianie. Projektor wraz z głośnikami stworzy nie tylko idealny zestaw kina domowego, lecz posłuży także jako domowe lub biurowe centrum multimedialnych prezentacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium