Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Filtr SWR050 do kompostownika Sage (SWR550)

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Sage

Sprawdź inne produkty z kategorii Pozostałe

Opis

Filtr SWR050 do kompostownika Sage (SWR550)

Marka Breville

 

Breville jest główną marką, ale na różnych rynkach ma wiele lokalnych partnerów, aby pomóc w realizacji jej strategii biznesowej. Dla Europy grupa wspiera markę Sage, która obecnie staje się ogólnoeuropejska. Produkty Breville są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie, co świadczy o jakości produktów - prawdziwej innowacyjności i atrakcyjności dla konsumentów.

  

 

Podstawowa strategia Breville Groupe opiera się na rozwoju i sprzedaży małych urządzeń kuchennych o najwyższej jakości, długiej żywotności i wysokim komforcie użytkownika. Marka jest wspierana przez specjalistów na całym świecie. Historia Brevill sięga 1932 roku, kiedy to Brevill był pierwszym producentem na świecie, który opracował i sprzedał toster kanapkowy. Produkt odniósł ogromny sukces i po wprowadzeniu na rynek w Australii w 1974 roku sprzedał 400 000 sztuk, a marka Breville stała się bardzo popularna w Australii. Podstawą rosnącej sprzedaży i sukcesu handlowego produktów Breville są inwestycje w rozwój produktów, koncentracja na projektowaniu i innowacji.

Filtr do The Food Cycler™

Komposter elektryczny Food Cycler™ przetwarza różnorodne odpady spożywcze i zmniejsza ich objętość nawet o 80%, w zależności od rodzaju przetwarzanych surowców. Z 2 litrów odpadów organicznych, suszenie i mielenie tworzy około 0,34 l ekologicznego podłoża EcoChipstm , który można dalej wykorzystać jako nawóz lub łatwo wyrzucić do zwykłych lub organicznych odpadów. Podłoże można przechowywać w szczelnym pojemniku do 1 roku.

The Food Cycler™

Elektryczny kompostownik domowy Sage SWR550

Może przetwarzać szeroką gamę organicznych pozostałości żywności, w tym na przykład mięso lub skorupki jaj. Praca kompostownika jest bardzo cicha, ma niskie zużycie energii, a nieprzyjemny zapach niwelują dwa filtry węglowe. System czujników kontroluje pracę urządzenia i czas poszczególnych etapów przetwarzania odpadów. Po rozpakowaniu, zainstalowaniu filtrów i podłączeniu do sieci, Food Cycler może być używany bez konieczności doprowadzenia wody lub powietrza.

Komposter elektryczny

Elektryczny kompostownik domowy Sage SWR550

Food Cycler™ przetwarza różnorodne odpady spożywcze i zmniejsza ich objętość nawet o 80%, w zależności od rodzaju przetwarzanych surowców. Z 2 litrów odpadów organicznych, po suszeniu i mieleniu tworzy około 0,34 l ekologicznego podłoża EcoChipstm, który można dalej wykorzystać jako nawóz lub łatwo wyrzucić do zwykłych lub organicznych odpadów. Podłoże można przechowywać w szczelnym pojemniku do 1 roku.

Zero Waste

Elektryczny kompostownik domowy Sage SWR550

Food Cycler™ może przetwarzać szeroką gamę organicznych pozostałości żywności, w tym na przykład mięso lub skorupki jaj. Praca kompostownika jest bardzo cicha, ma niskie zużycie energii, a nieprzyjemny zapach niwelują dwa filtry węglowe. System czujników kontroluje pracę urządzenia i czas poszczególnych etapów przetwarzania odpadów. Po rozpakowaniu, zainstalowaniu filtrów i podłączeniu do sieci, Food Cycler może być używany bez konieczności doprowadzenia wody lub powietrza.

Elektryczny kompostownik domowy

Elektryczny kompostownik domowy Sage SWR550

Elektryczny domowy kompostownik to innowacyjny produkt marki SAGE. Jest to jeden z najbardziej efektywnych sposobów przetwarzania odpadów spożywczych w domach i biurach, ponieważ przetwarza prawie wszystkie odpady żywnościowe w jednym cyklu (4-6 godzin*).
* Czas przetwarzania może się różnić w zależności od składu odpadów.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: dostępne
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 0 zł

Filtr SWR050 do kompostownika Sage (SWR550)

Kod produktu: SAGE00079
0
Cena: 199,00 zł
199.00
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Sage
Model SWR050
Rodzaj Filtr węglowy do kompostownika
Przeznaczenie Do kompostownika Sage SWR550
Pojemność 2 szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium