Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/A/120

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Elica

Sprawdź inne produkty z kategorii Okapy wyspowe

Opis

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/A/120 

O Marce

NASZE POWIETRZE

Nasze kompetencje doprowadziły do zrewolucjonowania tradycyjnego wizerunku produkowanych w naszych zakładach okapów kuchennych, które z prostych akcesoriów przekształciliśmy w przedmioty o wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju wzornictwie, zwiększające jakość życia osób wybierających nasze produkty. Udało nam się to osiągnąć, ponieważ Grupa Elica, działająca już od lat 70, której prezesem jest Francesco Casoli - wyróżnia się na rynku ze względu na swoje doświadczenie, wygląd produktu, wyszukane materiały oraz zainteresowanie nową technologią, gwarantujące najwyższą wydajność oraz ograniczenie zużycia. Ponad 3000 pracowników sprawia, że nasza produkcja roczna wynosi około 17 milionów sztuk, obejmujących okapy oraz silniki elektryczne. Nasza platforma produkcyjna obejmuje pięć krajów, wśród których znajdują się Włochy, Polska, Meksyk, Indie i Chiny, co sprawia, że jesteśmy światowym liderem w sektorze produkcji okapów oraz znajdujemy się w czołówce europejskich liderów w projektowaniu, produkcji i sprzedaży silników elektrycznych, przeznaczonych dla okapów i pieców centralnego ogrzewania.

ORGANIZACJA

Struktura naszej Grupy obejmuje siedem przedsiębiorstw: Elica, Elica Group Polska, Elicamex, Airforce, Ariafina, Elica PB India i Zhejiang Putian Electric. Siedziba Główna w Fabriano nadzoruje i koordynuje działania wszystkich zakładów należących do naszej Grupy, gwarantując jakość, spójność oraz kontrolę nad poszczególnymi oddziałami. Zdolność do integracji cech kulturowych oraz specyfikacji produkcyjnych różnych siedzib sprawia, że nasze działania osiągnęły zakres międzynarodowy, poprzez realizację naszej wizji przedsiębiorstwa, ukształtowanej przez wiele różnych czynników, mogących nieść Grupie siłę i powodując, że czuje się w pełni częścią specjalistycznego dziedzictwa poznawczego całej organizacji.

Lullaby@

Okap suiftowy Elica Lullaby @

Idealne połączenie estetycznego wyglądu i wydajności. Okap naturalnie komponuje się z przestrzenią architektoniczną, a dzięki dodatkowym półkom i akcesoriom oświetleniowym* można swobodnie personalizować jego styl i wymiary, dopasowując go do aranżacji kuchennej. Do wyboru są dwa materiały: naturalny dąb, zaprojektowany w celu wizualnego ocieplenia przestrzeni i drewno lakierowane na biało, aksamitne w dotyku, o delikatnym wyglądzie. Panel LED o mocy 28 W zapewnia jednolite i odpowiednio skalibrowane rozłożenie światła na całej powierzchni roboczej. Dzięki innowacyjnej dynamice przepływu powietrza model zapewnia wydajne, skuteczne i ciche działanie systemu wyciągowego. Okap wyposażony jest w wysokiej jakości filtry przeciwtłuszczowe i ceramiczne filtry regeneracyjne. Lullaby@ może działać jako wyciąg lub pochłaniacza. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota lub aplikacji Elica Connect. Po podłączenie okapu do sieci Wi-Fi i integracji z asystentem głosowym lub aplikacją Elica Connect możesz zdalnie zarządzać urządzeniem, regulując prędkość pochłaniania oparów, natężenie światła, monitorować stan filtrów czy zamówić usługę serwisową.

*Akcesorium opcjonalne widoczne na niektórych zdjęciach, dostępne osobno.

Delay Switch Off

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Funkcja opóźnionego wyłączenia, pozwalająca ustawić automatyczne wyłączenie po określonym czasie. Opóźnione wyłączenie może być używane przez tych, którzy chcą pozostawić włączony okap na zaprogramowany czas, aby całkowicie usunąć zapachy, które mogą się utrzymywać po kilku intensywnych sesjach gotowania.

Maintenance Alarm

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Produkty wyposażone w tę funkcję posiadają lampkę kontrolną, która powiadamia użytkownika o zbliżającym się maksymalnym nasyceniu filtrów tłuszczu i zapachów. Dlatego zawsze wiedziesz, kiedy nadszedł czas na ich umycie lub wymianę, aby utrzymać urządzenie w czystości i prawidłowym działaniu przez długi czas.

Connectivity

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Wraz z rozrastającym się światem Internetu, powszechną praktyką stało się zarządzanie urządzeniami poprzez połączenie Wi-Fi. Dziś możemy sterować naszym okapem za pomocą aplikacji Elica lub poprzez sterowanie głosowe. Możemy go uruchomić lub wyłączyć, dostosować moc ssania lub intensywność i kolor światła tylko jednym kliknięciem lub przy pomocy najpopularniejszych asystentów głosowych. Aplikacja staje się również użytecznym narzędziem do konserwacji produktu, dzięki okresowym powiadomieniom wskazującym jego status, przypominającym o niezbędnym czyszczeniu lub potrzebie wymiany filtrów.

Special Material

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

W poszukiwaniu produktów atrakcyjnych estetycznie, ale funkcjonalnych w codziennym użytkowaniu, materiały odgrywają kluczową rolę. Mogą mieć znaczenie zarówno pod względem estetycznym, odgrywając pierwszoplanową rolę lub znikając wśród mebli, jak i pod kątem łatwości konserwacji przez cały okres żywotności. Są one zasadniczymi elementami procesu innowacji, podstawą urzekającego wyglądu i satysfakcjonującego doświadczenia w użytkowaniu. Elica wybiera materiały, których trwałość, łatwość czyszczenia i efekt estetyczny stanowią idealną równowagę. Szeroka gama dostępnych wykończeń zapewnia maksymalną swobodę wyboru dla każdego rodzaju środowiska.

Comfort Silence

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Wraz z powszechnym trendem projektowania otwartej kuchni w salonie, ważne jest, aby okapy posiadały dużą wydajność ssania i nie były hałaśliwe, aby nie zakłócały harmonii otaczającego środowiska. Dzięki technologii Comfort Silence poziom hałasu okapów Elica przy maksymalnej prędkości ssania nie przeszkadza, ani nie zakłóca rozmów.

Long Life Filter

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Aby zapewnić optymalną wydajność okapu i jego trwałość w czasie, tradycyjne filtry należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Aby ułatwić czynności konserwacyjne, Elica zaprojektowała innowacyjny, odnawialny filtr pochłaniający zapachy Long Life, którego żywotność wynosi nawet do 3 lat. Wystarczy umyć go w gorącej wodzie z neutralnym mydłem lub w zmywarce do naczyń w temperaturze 65° i suszyć w piekarniku w temperaturze 100° przez 10 minut co 2 miesiące, aby zawsze był jak nowy. Poziom wydajności wynosi około 60%.

Long Life Filter ++

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Biorąc pod uwagę doskonałą zdolność do filtrowania i oczyszczania powietrza, ten filtr sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Technologia Elica zapewnia efektywność filtrowania na poziomie 80%, podczas gdy średnia rynkowa wynosi około 60%. Ceramiczne filtry z węglem aktywnym ulegają nasyceniu po dłuższym okresie użytkowania. Te filtry zapachowe należy regenerować co 2-3 miesiące w piekarniku nagrzanym do 200°C przez jedną godzinę. Regeneracja zapewnia żywotność filtra wynoszącą 5 lat.

Dim Light

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Światło w kuchni, a także w każdym pomieszczeniu domowym, stanowi ważny bodziec w projektowaniu, aby pozwalać cieszyć się przestrzenią. Dostosowanie odpowiedniej intensywności staje się niezbędne w celu stworzenia żądanej atmosfery. Właśnie dlatego Elica stworzyła funkcję Dim Light, która pozwala regulować moc światła okapu za pomocą prostego polecenia. Światło o największej mocy, aby zapewnić najlepszą widoczność na powierzchni roboczej lub przyciemnione, aby cieszyć się chwilami relaksu.

Tune White

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/F/120

Wybór różnych odcieni oświetlenia może być bardzo przydatny, w oparciu o pewne chwile i czynności domowe. Chłodne światło najlepiej nadaje się do gotowania, ale ciepłe światło tworzy bardziej relaksujący nastrój. Dzięki funkcji Tune White możliwe jest dostosowanie kolorów LED, od ciepłej bieli do chłodnej bieli, dopasowując oświetlenie okapu do tych w pomieszczeniu, zapewniając jednolitą atmosferę w całej przestrzeni.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: brak towaru
Darmowa wysyłka od 0 zł

Okap suiftowy Elica Lullaby @ WH WOOD/A/120

Kod produktu: ELI00065
0
Cena: 11 999,00 zł
11999.00
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Elica
Model Lullaby @ WH WOOD/A/120
Instalacja Okap Sufitowy
Sterowanie Pilot
Wydajność (min./max.) m³/h max. 770 m³/h
Filtr Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, filtr ceramiczny przeciwzapachowy
Wykończenie Drewno lakierowane na biało + Stal nierdzewna
Oświetlenie Panel LED 28W 2700 K - 5000 K
Tryb pracy Wyciąg (pochłaniacz jako opcja- wymagane filtry węglowe dostępne osobno)
Ilość prędkości 3+ 2x intensywny
Moc [W] 298
Poziom hałasu (min./max.) dB 40/53
Gwarancja 2 lata
Lista dodatkowych produktów 14132,10091,5641,6895,10443,9098
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium