Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg)

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Elica

Sprawdź inne produkty z kategorii Płyty z wyciągiem

Opis

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg)

Skorzystaj z premierowej oferty

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg)

Kupując dowolne urządzenie z oferty specjalnej, wybierz również płytę NikolaTesla lub dowolny okap Elica i skorzystaj z wydłużonej gwarancji na wszystkie urządzenia. (*)

 (*) Szczegóły dot. okresu i warunków gwarancji znajdziesz na stronie www.elica.com oraz u Naszego doradcy.

O Marce

NASZE POWIETRZE

Nasze kompetencje doprowadziły do zrewolucjonowania tradycyjnego wizerunku produkowanych w naszych zakładach okapów kuchennych, które z prostych akcesoriów przekształciliśmy w przedmioty o wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju wzornictwie, zwiększające jakość życia osób wybierających nasze produkty. Udało nam się to osiągnąć, ponieważ Grupa Elica, działająca już od lat 70, której prezesem jest Francesco Casoli - wyróżnia się na rynku ze względu na swoje doświadczenie, wygląd produktu, wyszukane materiały oraz zainteresowanie nową technologią, gwarantujące najwyższą wydajność oraz ograniczenie zużycia. Ponad 3000 pracowników sprawia, że nasza produkcja roczna wynosi około 17 milionów sztuk, obejmujących okapy oraz silniki elektryczne. Nasza platforma produkcyjna obejmuje pięć krajów, wśród których znajdują się Włochy, Polska, Meksyk, Indie i Chiny, co sprawia, że jesteśmy światowym liderem w sektorze produkcji okapów oraz znajdujemy się w czołówce europejskich liderów w projektowaniu, produkcji i sprzedaży silników elektrycznych, przeznaczonych dla okapów i pieców centralnego ogrzewania.

ORGANIZACJA

Struktura naszej Grupy obejmuje siedem przedsiębiorstw: Elica, Elica Group Polska, Elicamex, Airforce, Ariafina, Elica PB India i Zhejiang Putian Electric. Siedziba Główna w Fabriano nadzoruje i koordynuje działania wszystkich zakładów należących do naszej Grupy, gwarantując jakość, spójność oraz kontrolę nad poszczególnymi oddziałami. Zdolność do integracji cech kulturowych oraz specyfikacji produkcyjnych różnych siedzib sprawia, że nasze działania osiągnęły zakres międzynarodowy, poprzez realizację naszej wizji przedsiębiorstwa, ukształtowanej przez wiele różnych czynników, mogących nieść Grupie siłę i powodując, że czuje się w pełni częścią specjalistycznego dziedzictwa poznawczego całej organizacji.

NikolaTesla FIT

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BLA70 (wyciąg)

Połączenie innowacyjnej funkcjonalności z estetyką wykonania gwarantuje wysoki komfort pracy i radość z gotowania. NicolaTesla FIT to uniwersalny model, który sprawdzi się w każdej kuchni, niezależnie od rozmiarów i stylu wykończenia.

 

Płyta indukcyjna z okapem NikolaTesla FIT to zachwycający model o eleganckim wyglądzie, który wprowadzi do Twojego domu świeże i zdrowe powietrze. Jest to płyta indukcyjna ze zintegrowanym wyciągiem, której wyjątkowość przejawia się w poszukiwaniu wyważonej estetyki i dbałości o detale funkcjonalne. Model pracuje w trybie wyciągu lub pochłaniacza, rozwiązując w ten sposób wszystkie problemy związane z instalacją i aranżacją przestrzeni w kuchni. Na środku szklanej płyty grzewczej, z czterema niezależnymi strefami indukcyjnymi znajduje się wydajny okap, który dzięki technologii Autocapture automatycznie reguluje tryb pochłaniania oparów i zapachów, zachowując idealną równowagę pomiędzy ciszą, mocą i efektywnością energetyczną. Z górnej części płyty można łatwo wyjąć filtry przeciwtłuszczowe i przeciwzapachowe, uzyskując dostęp do jej wnętrza. Istnieje specjalny zawór, który umożliwia odprowadzanie rozlanych cieczy, zapewniając maksymalną higienę w kuchni. Płyta indukcyjna wraz z okapem wykonana jest ze szkła w kolorze czarnym. Wyróżnia ją estetyczny wygląd oraz łatwość czyszczenia. Praktyczne funkcje modelu NikolaTesla FIT gwarantują wysoki komfort pracy i radość z gotowania.

Comfort Silence

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA SWITCH BLA83 (wyciąg)

Wraz z powszechnym trendem projektowania otwartej kuchni w salonie, ważne jest, aby okapy posiadały dużą wydajność ssania i nie były hałaśliwe, aby nie zakłócały harmonii otaczającego środowiska. Dzięki technologii Comfort Silence poziom hałasu okapów Elica przy maksymalnej prędkości ssania nie przeszkadza, ani nie zakłóca rozmów.

Long Life Filter ++

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/70 (wyciąg)

Nowoczesny filtr opracowany przez firmę Elica dla uzyskania maksymalnej wydajności. Filtr ten gwarantuje wydajność filtrowania przekraczającą 80% w porównaniu do średniej rynkowej wynoszącej 60%. Ten rodzaj filtra przeciwzapachowego ma zdolność regeneracji i działa przez maksymalnie 3 lat, co pozwala uniknąć częstej wymiany i marnotrawstwa. Aby utrzymać jego właściwości, należy go regenerować co 2 lub 3 miesiące, według prostej procedury. Będzie zawsze jak nowy. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy próbują skomplikowanych i wymagających czasu technik kulinarnych.

Łatwe czyszczenie

 Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA PRIME BLF83

Utrzymanie okapu w czystości nie tylko gwarantuje maksymalną higienę w kuchni, ale także zapewnia dłuższą żywotność produktu. Modele Elica zostały wykonane z materiałów i wykończeń, które sprawiają, że czynności konserwacyjne przebiegają bardzo sprawnie. Wszystkie elementy, takie jak filtry przeciwtłuszczowe i pochłaniające zapachy, są łatwo dostępne i usuwalne, aby można je było szybko umyć lub wymienić.

Autocapture

 Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA PRIME BLF83

Dzięki funkcji Autocapture nie musisz się martwić o dostosowanie ssania do rodzaju techniki kulinarnej, ale sam okap rozpozna aktywne strefy gotowania i odpowiednio ustawi moc, biorąc pod uwagę najlepszą równowagę między ciszą, mocą i efektywnością energetyczną. A po zakończeniu gotowania system stopniowo zmniejsza prędkość, aby wyeliminować resztkowe opary i zapachy. Płyta grzejna ssąca staje się jeszcze bardziej funkcjonalna i praktyczna, zapewniając idealne gotowanie i optymalne ssanie.

Strefa Bridge

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA LIBRA BL/F/83 (pochłaniacz)

Podczas gotowania przy użyciu podłużnych lub dużych garnków istnieje ryzyko stopniowego rozpraszania się ciepła na powierzchni garnka, od środka na zewnątrz. Funkcja Bridge Zone eliminuje ten problem, łącząc dwa obszary gotowania w jeden, większy obszar. Ten sam poziom mocy, jednolita i stała temperatura dla najlepszego wykonania Twoich potraw.

Child Lock

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/70 (wyciąg)

Dla osób z dziećmi funkcja Child Lock jest nieoceniona w zapobieganiu przypadkowego włączania obszarów gotowania lub ssania. Funkcję tę można aktywować, gdy produkt jest włączony, ale obszary gotowania i ssanie są wyłączone.

Keep Warm

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/70 (wyciąg)

Dla tych, którzy przygotowują obiad i kolację jednocześnie, dla tych, którzy podgrzewają już gotowe dania lub dla tych, którzy z powodu nieoczekiwanych zdarzeń wracają późno do domu, Elica oferuje praktyczną funkcję Keep Warm, która utrzymuje temperaturę świeżo ugotowanych dań. Funkcja Keep Warm może być aktywowana w każdej strefie gotowania.

Timer

Zapomnij o kontrolowaniu czasu gotowania potraw aktywując timer. Wystarczy ustawić żądany czas i uruchomić licznik, który automatycznie wyłączy palnik i aktywuje sygnał akustyczny. Możliwe jest ustawienie timera w kilku niezależnych strefach jednocześnie za pomocą pilota dotykowego.

Power Limitation

W fazie instalacji, za pomocą funkcji Power Limitation można ustawić maksymalne ograniczenie pochłanianej mocy, nie przekraczając nigdy wstępnie ustawionego progu. Gotuj jak najlepiej bez przerwy w warunkach całkowitego bezpieczeństwa.

Stop&Go

Czasami zdarza się, że musimy nagle oddalić się od kuchni w trakcie przygotowywania posiłku, przerywając gotowanie. W tym przypadku, po aktywowaniu funkcji Stop&Go, wszystkie strefy zostaną wyłączone za pomocą jednego gestu, nie zakłócając procesu przygotowywania posiłku.

Detector garnka

Na powierzchni płyty indukcyjnej nie zawsze łatwo jest ustalić, gdzie umieścić patelnię. Dzięki funkcji Pot Detector, płyta automatycznie wykrywa obecność patelni na polu grzejnym i dostarcza energię tylko w obecności prawidłowo ustawionych garnków.

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 0 zł

Płyta indukcyjna z wyciągiem Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/72 (wyciąg)

Kod produktu: ELI00013
3.41177
Cena: 7 999,00 zł
7999.00
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Elica
Model NIKOLATESLA FIT BL/A/70
Rodzaj Indukcyjna
Ilość pól grzewczych 4
Panel sterowania Sterowanie dotykowe typu Slider
Funkcje Comfort Silence, Long Life Filter ++, Autocapture, Strefa Bridge, Keep Warm, Timer, Power Limitation, Stop&Go, Detector garnka
Wykonanie płyty Szkło
Kolor Czarny
Bezpieczeństwo użytkowania Child Lock
Moc przyłączeniowa [kW] 7,2
Moc pól grzewczych 200x180 mm - 2,1/3,0 kW, 200x180 mm - 1,6/1,85 kW, Ø200 mm - 2,3/3,0 kW, Ø160 mm - 1,2/1,4 kW
Zasilanie [V] 220 - 240
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) [cm] 24,5 x 72 x 51,5
Gwarancja 2 lata
Lista dodatkowych produktów 15096,3820,2337,14132,7917,10389
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium