Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Miele

Sprawdź inne produkty z kategorii Pralko-suszarki

Opis

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg

 

 Marka Miele

 

 

Od chwili powstania w 1899 roku Miele jest niezależną, rodzinną firmą, zaangażowaną w równym stopniu w sprawy jej właścicieli, pracowników, klientów, dostawców, środowiska i społeczeństwa. Firma koncentruje się na produkcji urządzeń AGD do kuchni, pralni i pielęgnacji podłóg, a także produktów wykorzystywanych w działalności gospodarczej oraz urządzeń medycznych ("Miele Professional"). Strategiczna wizja Miele to być najbardziej zaufaną i pożądaną marką premium na świecie.

  


Miele oferuje swoim klientom produkty, które wyznaczają standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania i obsługi. Odpowiada to wiodącej zasadzie "Immer besser", którą założyciele - Carl Miele (z lewej) i Reinhard Zinkann - umieścili na swoich pierwszych maszynach i która charakteryzuje Miele do dziś. Firma skupia się wyłącznie na marce Miele i jej konsekwentnym pozycjonowaniu w segmencie premium. Miele oznacza długofalowe myślenie i planowanie, ciągłość wartości i celów, dobre relacje z klientami i dostawcami, a także kulturę przywództwa i organizację zorientowaną na pracownika.

Oszczędza czas i energię przy suszeniu

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Przed rozpoczęciem procesu suszenia tkaniny są poruszane w strumieniu ciepłego powietrza i stopniowo wirowane. Dzięki temu jeszcze przed właściwym suszeniem ilość wody w tkaninach zostaje zredukowana - to oszczędza czas i energię.

Oszczędnie i szybko

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Pralko-suszarki Miele oszczędzają energię i czas. Podczas prania wszystkie modele uzyskują najwyższą klasę energetyczną A. W procesie suszenia stosowana jest klasyczna technologia kondensacji w celu zapewnienia krótkich czasów pracy.

Oszczędny, efektywny i trwały!

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Silnik ProfiEco firmy Miele to wyjątkowo wydajny napęd falownikowy, który jest niezwykle ekonomiczny i cichy. Ponieważ silnik jest sterowany elektronicznie, nie potrzebuje szczotek węglowych i dzięki temu nie ulega zużyciu. Skuteczna i wygodna pielęgnacja prania przez wiele lat.

Najwyższa jakość Miele dla długiej żywotności

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Gdy niektórzy producenci testują silniki na 3000 godzin, my testujemy stałą wydajność nawet na 10 000 godzin.1Dzień i noc. Kompleksowo i precyzyjnie. Aby każdego roku cieszyli się Państwo doskonałymi rezultatami.
1 W fazie rozwoju serii pralko-suszarek WT1 firma Miele przetestowała modele i główne podzespoły pod kątem 5000 cykli prania i 4000 cykli suszenia (= 5 cykli prania i 4 cykle suszenia tygodniowo przez 50 tygodni rocznie) w różnych programach. Więcej informacji: miele.com/20years

Elastyczne dokładanie prania

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Dżinsy, bluzka lub same skarpetki: dzięki funkcji AddLoad pranie można z łatwością dokładać jeszcze na krótko przed zakończeniem cyklu. Dzięki temu można dodawać lub wyciągać ubrania tylko na czas płukania lub wirowania. Dzięki temu można optymalnie spędzić swój dzień.

Inteligentne połączenie w sieć

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Dzięki innowacyjnemu systemowi Miele@home można w pełni korzystać z potencjału urządzeń Miele na co dzień. Wszystkie inteligentne urządzenia domowe Miele można wygodnie i bezpiecznie łączyć w sieć. Obsługa jest prosta – przez aplikację Miele, obsługę głosową lub integrację z istniejącymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem domowego routera WLAN i chmury Miele Cloud.

Program specjalny przeciw kłaczkom

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Przy pomocy tego programu kłaczki, które po ostatnim suszeniu pozostały w urządzeniu, są całkowicie wypłukiwane. Kanał kondensacyjny, zbiornik na kąpiel piorącą i bęben są po kilku minutach całkowicie wolne od kłaczków. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo przebarwień tkanin przez odkładające się kłaczki.

Perfekcyjna pielęgnacja tkanin

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

W wyjątkowym bębnie SoftCare Miele z powierzchnią w formie plastra miodu pranie ślizga się po cienkiej warstwie wody. Dzięki temu tkaniny są wyjątkowo dobrze chronione, równomiernie suszone i lepiej wygładzone.

Alternatywa wobec prasowania z dodatkową świeżością

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

SteamCare od Miele umożliwia łatwą pielęgnację prania. Program Odświeżanie skutecznie usuwa zapachy z krótko noszonej odzieży bez jej prania. W ten sposób nadasz swojej odzieży przyjemny zapach. Program SteamFinish umożliwia wygładzenie wypranych już tkanin wewnątrz urządzenia – dzięki temu zaoszczędzisz do 50% czasu podczas prasowania i zyskasz wiecej swobody.

Nawet 50% mniej prasowania

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Dzięki dodatkowej opcji prasowania wstępnego można ułatwić prasowanie nawet o 50%. Na koniec programu prania rozpoczyna się proces wygładzania. W trakcie tego procesu pranie jest poruszane w ciepłym i wilgotnym bębnie i wygładzane przy użyciu pary.

Delikatna i dokładna konserwacja

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Dzięki doskonałemu zestrojeniu ze sobą czterech innowacyjnych funkcji zawsze możesz cieszyć się optymalnymi rezultatami prania i suszenia. Bęben SoftCare Miele zapewnia delikatne pranie ulubionych ubrań. Dzięki PerfectDry i wirowaniu termicznemu zapewniają dokładne rezultaty suszenia – a do tego w sposób niezwykle ekologiczny. A dzięki PerfectCare nie jest już konieczne ręczne usuwanie nitek – urządzenie Miele robi to automatycznie.

Łatwe usuwanie plam

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Dzięki funkcji „Plamy“ przebieg programu dostosuje się do usuwania uporczywych plam. Dodatkowo włączy się np. funkcja „Pranie wstępne“, a program prania głównego się wydłuży. W wersji podstawowej można wybrać jeden z siedmiu rodzajów plam. Najwyższy wariant1 obejmuje nawet 23 różne plamy, z których jednocześnie można wybrać maksymalnie trzy. Ponadto na wyświetlaczu wyświetlą się przydatne porady i wskazówki.

Wygodne dozowanie w trosce o środowisko

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

System stworzony na specjalne okazje, oparty na kapsułkach zawierających precyzyjną porcję płynu. Te kapsułki z tworzywa sztucznego, które w 100% nadaje się do recyklingu, wkłada się po prostu do komory na płyn zmiękczający. Dokładne dozowanie środka piorącego odpowiednio do wybranego programu. Dostępnych jest 6 specjalnych środków piorących, 3 płyny do płukania, impregnat ImpraProtect, Booster do walki z silnymi zabrudzeniami oraz CottonRepair.

Krótki czas pracy i doskonałe wyniki

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Dzięki funkcji QuickPower możesz się cieszyć maksymalną swobodą. Innowacyjna technologia prania Spin&Spray zapewnia jeszcze krótsze czasy programu. Pranie jest szybko odwirowywane i spryskiwane wodą przez system zalewający. W ten sposób można wyprać 4 kg bielizny w zaledwie 49 minut – przy standardowo doskonałej skuteczności prania i płukania. Razem z programem suszenia pralko-suszarka Miele potrzebuje poniżej trzech godzin.

Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Autom. dozowanie za pomocą TwinDos jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość: dzięki UltraPhase 1 i 2 Państwa urządzenie stanie się najlepszym systemem na płynny środek piorący. TwinDos dozuje UltraPhase 1 i 2 zawsze w optymalnym momencie prania, dzięki czemu osiąga najwyższą skuteczność prania. Poza tym TwinDos dozuje tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić, w porównaniu z ręcznym dozowaniem, nawet 30 % detergentu.

Rewolucyjnie oszczędnie przy każdym załadunku

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Pralko-suszarki Miele z PowerWash osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia i są niezwykle ekonomiczne, nawet przy małych obciążeniach. Innowacyjna technologia prania Spin&Spray zapewnia szczególnie niski poziom wody, dzięki czemu wymagana jest znacząco mniejsza ilość energii do nagrzewania.

Single

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Spontaniczne pranie i suszenie ulubionych ubrań w mniej niż godzinę? Dzięki nowej funkcji Single Wash&Dry teraz jest to możliwe. Wybierz odpowiedni program, a Twoje ulubione ubranie będzie czyste i suche w niespełna godzinę. Swoje ubrania możesz włożyć do pralko-suszarki Miele nawet na krótko przed umówionym spotkaniem lub zebraniem.

Skuteczność przeciw wirusom – naukowo potwierdzona

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Bezproblemowa pielęgnacja prania: dzięki automatycznemu dozowaniu TwinDos® z UltraPhase 1 i UltraPhase 2 w połączeniu z doskonałym efektem czyszczącym PowerWash niezawodnie usuwanych jest ponad 99,9% wszystkich możliwych wirusów. Zostało to potwierdzone badaniem przeprowadzonym przez Hochschule Albstadt-Sigmaringen. Program „Bawełna Higiena 60 °C“ z dodatkową funkcją „AllergoWash“ jest skuteczny w walce z osłoniętymi koronawirusami lub wirusami grypy, jak również z wirusami nieosłoniętymi.1
1 Naukowo przebadany przez Hochschule Albstadt-Sigmaringen i nagrodzony złotą etykietą przez Institut für integrative Hygiene und Virologie – InFluenc_H. Dotyczy wszystkich modeli wyposażonych w technologię TwinDos® i PowerWash w programach Bawełna Higiena 60 °C oraz Extra AllergoWash. Opis metody jest dostępny pod poniższym linkiem https://www.miele.com/wa-c

Perfekcyjne zgranie dla bardziej zrównow. rozwoju.

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 85 kg

Ekonomiczność w każdej sytuacji: dzięki doskonałej współpracy automatycznego systemu dozowania TwinDos® z wysoką wydajnością PowerWash pranie jest maksymalnie efektywne. Oszczędnie prać można nawet pojedyncze elementy – dzięki praktycznej opcji SingleWash. Pozwala to na każdorazowe zaoszczędzenie do 40% detergentu* oraz do 60% energii i czasu**1.
1 * W porównaniu z automatycznym dozowaniem bez SingleWash ** W programie Pielęgnacja 40 °C w porównaniu z urządzeniami bez PowerWash i SingleWash

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: brak towaru
Darmowa wysyłka od 0 zł

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg

Kod produktu: MIE00094
4.8
Cena: 13 499,00 zł
13499.00
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Miele
Model WTR870 WPM
Pojemność wsadu pralki (kg) 8
Pojemność wsadu suszarki (kg) 5
Maksymalna prędkość wirowania (obr./min.) 1600
Sterowanie Elektroniczne
Programy QuickPower, Automatic, Bawełna, Tkaniny delikatne, Tkaniny bardzo delikatne, Koszule, Jedwab (Pranie ręczne), Wełna (Pranie ręczne), Expres, Tkaniny ciemne, Jeans, Outdoor, Impregnacja, Obuwie sportowe, Poduszki, Tekstylia puchowe, Firanki, Bawełna Higien
Funkcje dodatkowe Programy suszenia: QuickPower, Automatic, Bawełna, Bawełna Eco, Tkaniny delikatne, Tkaniny bardzo delikatne, Koszule, Jedwab, Wełna, Expres, Outdoor, Impregnacja, Odzież sportowa, Obuwie sportowe, Poduszki średnie, Bawełna Higiena, Nowe tkaniny, Zimne pow
Zużycie energii (kWh/100cykli) 46
Zużycie energii (kWh/cykl) na pranie z suszeniem 262
Zużycie wody (l/cykl) na pranie z suszeniem 68
Klasa energetyczna D
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) 850 x 596 x 637 mm
Waga 98 kg
Poziom hałasu pranie dB / wirowanie dB 46/57
Gwarancja 2 lata
Lista dodatkowych produktów 14131, 14129, 5438, 5444, 5445, 7780, 783, 4771
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium