Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2 11912510

95% paczek doręczonych jest na drugi dzień do Klienta

Sprawdź inne produkty z Miele

Sprawdź inne produkty z kategorii Akcesoria do pralek

Opis

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2 11912510

 Marka Miele

 

 

Od chwili powstania w 1899 roku Miele jest niezależną, rodzinną firmą, zaangażowaną w równym stopniu w sprawy jej właścicieli, pracowników, klientów, dostawców, środowiska i społeczeństwa. Firma koncentruje się na produkcji urządzeń AGD do kuchni, pralni i pielęgnacji podłóg, a także produktów wykorzystywanych w działalności gospodarczej oraz urządzeń medycznych ("Miele Professional"). Strategiczna wizja Miele to być najbardziej zaufaną i pożądaną marką premium na świecie.

  


Miele oferuje swoim klientom produkty, które wyznaczają standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania i obsługi. Odpowiada to wiodącej zasadzie "Immer besser", którą założyciele - Carl Miele (z lewej) i Reinhard Zinkann - umieścili na swoich pierwszych maszynach i która charakteryzuje Miele do dziś. Firma skupia się wyłącznie na marce Miele i jej konsekwentnym pozycjonowaniu w segmencie premium. Miele oznacza długofalowe myślenie i planowanie, ciągłość wartości i celów, dobre relacje z klientami i dostawcami, a także kulturę przywództwa i organizację zorientowaną na pracownika.

W trosce o środowisko naturalne

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Chcesz zmywać efektywnie i ekologicznie? Dzięki środkom piorącym Miele to żaden problem! Specjalne wysoce wydajne enzymy zapewniają dokładne usuwanie plam – w szczególności w niskich temperaturach. Nie jest również wymagane specjalne przygotowanie prania przed i po. Takie rozwiązanie oznacza oszczędność wody i środowiska. Pranie Twoich ubrań przebiega niezwykle delikatnie, dzięki czemu rzadziej musisz kupować nowe.

Wskazówki dotyczące delikatnego prania

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

  • Skuteczne od 30 °C – niższa temp. prania jest korzystna dla środowiska.
  • W miarę możliwości pierz z pełnym zał. pralki – za wyjątkiem prania delikatnego.
  • Dostosuj ilość środka piorącego do stopnia twardości i zabrudzenia wody.
  • Regularnie korzystaj z programu prania w temp. 60 °C do białego prania.
  • Pozostaw pralkę otwartą między programami.
  • W razie alergii na kurz pierz bieliznę pościelową w temp. min. 60 °C

Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Autom. dozowanie za pomocą TwinDos® jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość: dzięki UltraPhase 1 i 2 Państwa urządzenie stanie się najlepszym systemem na płynny środek piorący. TwinDos® dozuje UltraPhase 1 i 2 zawsze w optymalnym momencie prania, dzięki czemu osiąga najwyższą skuteczność prania. Poza tym TwinDos® robi to tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić nawet 30% detergentu w porównaniu z ręcznym dozowaniem.

Najlepsza ochrona koloru

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Długotrwała intensywność kolorów: tkaniny kolorowe mogą farbować podczas prania. Jednak specjalny inhibitor przenoszenia koloru zapobiega przenoszeniu koloru na inne ubrania. Oznacza to, że można bez wahania prać razem odzież kolorową – idealne do tkanin wielokolorowych. Jednocześnie enzym celulaza zapewnia, że kolory dłużej zachowują trwałość i piękno.

Delikatne usuwanie plam

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Chcesz usunąć uporczywe plamy, a jednocześnie chronić swoje pranie? Aktywny tlen w płynnym środku piorącym Miele UltraPhase sprawia, że teraz jest to możliwe! Skutecznie usuwa plamy z czerwonego wina, kawy lub herbaty i jest szczególnie przyjazne dla środowiska. System automatycznego dozowania TwinDos zapewnia, że do prania jest dodawana taka ilość aktywnego tlenu, jaka jest wymagana. Plamy znikają, a kolory ubrań nie tracą intensywności.

Urządzenie i tekstylia: czystość doskonała

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Tylko środek piorący Miele UltraPhase zawiera wybielacz w postaci aktywnego tlenu. Jako nadtlenek wodoru rozkłada się podczas prania na wodę i aktywny tlen. Dzięki temu działa jako szczególnie skuteczny środek dezynfekujący, antybakteryjny i neutralizujący zapachy. Jednocześnie jest łagodny dla środowiska. W ten sposób możesz cieszyć się doskonale czystym praniem i higienicznie czystym bębnem SoftCare.

Dla doskonałej siły czyszczenia

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Czyste i bez plam: detergenty Miele zawierają do ośmiu silnych enzymów. Nawet w niskich temperaturach zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia i najskuteczniejsze usuwanie plam. Każdy z tych enzymów pełni inną funkcję: lipaza usuwa plamy z tłuszczu, a pektynaza – plamy z substancji zawierających pektyny, takie jak dżemy. Enzym celulaza zapobiega tworzeniu supełków i utrzymuje intensywność koloru. Twoje pranie na dłużej pozostanie jak nowe.

Lśniąca biel prania

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Środek piorący Miele UltraPhase zawiera wybielacze optyczne, dzięki którym Twoje ulubione białe ubrania na długo zachowają swój blask. W połączeniu z silnym aktywnym tlenem daje to doskonałe rezultaty. Dzięki systemowi automatycznego dozowania TwinDos ilość dodawanego aktywnego tlenu jest dostosowana do koloru prania. W ten sposób możesz cieszyć się doskonałym efektem WhiteBoost w przypadku białego prania.

Jakość sprawdzona przez Instytut Hohenstein

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Instytut Hohenstein zbadał właściwości automatycznego 2-fazowego systemu dozującego w połączeniu ze środkami piorącymi Miele UltraPhase 1 i UltraPhase 2. Doskonała skuteczność prania została potwierdzona w odniesieniu do usuwania plam, zachowania bieli, zapobiegania szarzeniu, dokładności dozowania oraz zapobiegania mechaceniu.

Zawsze perfekcyjne rezultaty

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2

Optymalne współdziałanie środka piorącego i pralki: Perfekcyjny rezultat prania.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Dostępność: dostępne
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 0 zł

Zestaw 6 sztuk środka piorącego Miele UltraPhase 1 i 2 11912510

Kod produktu: MIE00267
0
Cena: 469,99 zł
469.99
ilość szt
Czat [email protected] 33 443 28 77

Telefon i czat są obsługiwane w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

Dane techniczne

Producent Miele
Model UltraPhase 1 i 2
Rodzaj Zestaw Detergentów
Przeznaczenie Do pralek miele z funkcją TwinDos
Pojemność 3x 1,4l 3 x1,406
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium