Sklep LUKE - RTV i AGD w Bielsku-Białej!
Relacja z Dnia Otwartego w naszym Salonie
Relacja z Dnia Otwartego w naszym Salonie – Spotkanie Pełne Niespodzianek i Uśmiechów

Każdy z nas ma w życiu chwile, które chce uwiecznić w pamięci i podzielić się nimi z innymi. Dla całego zespołu salonu, piątek 22 października 2023 był właśnie takim dniem. Dzień Otwarty, który tak długo planowaliśmy, przekształcił się w prawdziwe święto zakupów i spotkań. Jak było? Czytajcie sami!
Już od wczesnych godzin porannych nasz zespół był przygotowany na Wasze przybycie. Wraz z nadejściem godziny dwunastej, kiedy oficjalnie otworzyliśmy drzwi dla pierwszych gości. Nie zawiedliśmy się! Już po kilku minutach nasz sklep zaczął się wypełniać .

Nie był to zwykły dzień w sklepie. Oprócz wyjątkowych promocji i rabatów, każdy odwiedzający mógł być uczestnikiem w:

Warsztatach zorganizowanych przez firmę Wahl, która w specjalnie przygotowanym mini salonie fryzjerskim przy udziale profesjonalnych barberów obsłużyła wszystkich chętnych Klientów.
Pokazach ekspresów kolbowych i automatycznych firm takich jak La Pavoni czy Jura. Wielu z nich zainteresowały te prezentacje, a nawet zdecydowali się na zakup prezentowanych modeli.
Dla wszystkich smakoszy znalazły się też różnego rodzaju degustacje. Miedzyinnymi świeżo wyciskane soki na urządzeniach marki Kuvings, pyszne gofry z dodatkami przygotowane na urządzeniach marki SamCook.
Dla entuzjastów grillowania nie zabrakło smacznych przekąsek takich jak kiełbaski czy kurczak z warzywami. To mały gest od nas, by podziękować Wam za to, że jesteście z nami.
Dla waszej dyspozycji byli również zespół ekspertów z firm Jura, Franke, Smeg czy Miele. Nie obyło się również bez atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły zagrać na konsoli gdzie były wynagradzane słuchawkami, balonami z helem oraz pysznymi lodami.

Podczas Dnia Otwartego odbyły się także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Wierzymy, że nagrody przyniosą wiele radości.
Przez cały dzień staraliśmy się rozmawiać z Wami, poznając Wasze opinie i wrażenia. Wiele przekazywanych uwag oraz działań dodawały nam skrzydeł i będą motywowały do jeszcze cięższej pracy w przyszłości.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za tak liczne przybycie na dzień otwarty sklepu.
Mamy nadzieję, że sprostaliśmy waszym oczekiwaniom i spędzony wspólnie czas wraz z licznymi prezentacjami sprzętu przyniosą Wam korzyści w przyszłości.
Dziękujemy również wszystkim firmom oraz osobom zaangażowanym za pomoc przy organizacji eventu.
W tym firmom: Wahl, Jura, La Pavoni, Semg, Napoleon, SamCoock, Franke, Kuvings, Miele oraz Le creuset.

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia :

 

     

    

     

      

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium