Opinie o Nas
Producenci

Grille gazowe Weber

Amerykańska marka Weber od ponad 50 lat zdobywa uznanie zwolenników grillowania, dostarczając im nie tylko urządzenia, ale też bogaty wybór akcesoriów. Produkowane modele powstają z wytrzymałych materiałów, charakteryzują się optymalnymi kształtami i są wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań. Każdy z tych elementów skład się na całość, której zadaniem jest stworzenie jak najbardziej komfortowych warunków do przyrządzania potraw.

Nowy wymiar grillowania z grillem gazowym Weber

Grille gazowe Weber stanowią jedną z trzech grup urządzeń, obok modeli elektrycznych i węglowych. Ich zaletą jest specjalny żeliwny ruszt, a w większych modelach – opatentowany system wymiennych rusztów Gourmet BBQ System™. Modele gazowe charakteryzują się też łatwą obsługą i nie wymagają od użytkownika wprawy czy doświadczenia. Inicjowanie zapłonu palnika oraz regulację wysokości płomienia przeprowadzisz za pomocą wygodnych pokręteł. Wśród innowacji technicznych, w jakie producent wyposażył grille gazowe Weber, znalazły się też elektroniczny układ zapłonowy Infinity, system odprowadzania tłuszczu i popiołu, ergonomiczna pokrywa oraz wbudowany termometr.

Grill gazowy Weber nie tylko do ogrodu

Zależnie od wielkości grill gazowy Weber doskonale sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale również na tarasie czy balkonie. W największych modelach znajdziesz wymienne ruszty czy podgrzewaną tackę. Małe urządzenia z dwoma palnikami możesz ustawiać w mniejszej przestrzeni balkonu. Czyste spalanie gazu sprawi, że nie stworzysz zagrożenia dla siebie i nie ograniczysz komfortu sąsiadów. Estetyczny design sprawi, że grill będzie ozdobą balkonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium